پرسش خود را بپرسید

معنی کلمه ESCREAM SILENCE

تاریخ
٢ ماه پیش
بازدید
١٢٦

معنی کلمه 

ESCREAM SILENCE 

١١٢
طلایی
٠
نقره‌ای
٢
برنزی
٤

٦ پاسخ

مرتب سازی بر اساس:

عبارت "ESCREAM SILENCE" به طور مستقیم معنای واضحی ندارد، زیرا شامل دو کلمه است که در کنار هم قرار گرفتن آنها ممکن است مفهوم خاصی را القا نکند. اما اگر به صورت جداگانه به این دو کلمه نگاه کنیم:

- "ESCREAM" به نظر می‌رسد یک ترکیب اشتباه یا تایپ نادرست از "SCREAM" به معنی فریاد زدن باشد.

- "SILENCE" به معنی سکوت است.

اگر فرض کنیم "ESCREAM" به معنای "SCREAM" باشد، ترکیب "SCREAM SILENCE" می‌تواند به معنای "فریاد سکوت" یا "سکوتی که همچون فریاد بلند است" باشد که نوعی پارادوکس یا تضاد معنایی را بیان می‌کند. این ترکیب می‌تواند در ادبیات یا هنر برای توصیف یک وضعیت احساسی پیچیده یا متناقض به کار رود.

٣٦٦
طلایی
٠
نقره‌ای
١٠
برنزی
٧
تاریخ
٥ روز پیش

عبارت "scream silence" می‌تواند معانی مختلفی داشته باشد، اما ممکن است به شرایط و مفاهیم مختلف اشاره کند. به طور کلی، معانی ممکن شامل موارد زیر می‌شود:

  1. فریاد زدن  به طوری که در نتیجه بی‌صدا باشد، به عنوان نمونه‌ای از تناقض یا وضعیت پارادوکسیک.
  2. فریاد زدن در داخل ذهن یا روانی بودن فریاد.
  3. تجربه خاموشی و سکوت عمیق درونی در میان هیاهوی خارجی.

همچنین، ممکن است این عبارت به عنوان عنوان یا بخشی از عنوان یک اثر هنری (مانند کتاب، فیلم، یا آهنگ) استفاده شده باشد، در این صورت معانی آن ممکن است به توجه به زمینه و محتوای اثر متغیر باشد.

٢,١٥٦
طلایی
١
نقره‌ای
٥١
برنزی
٥٤
تاریخ
١ هفته پیش

جیغ خاموش می باشد

١٧٩
طلایی
٠
نقره‌ای
١
برنزی
٥
تاریخ
١ هفته پیش

فریاد بی صدا/فریاد خاموش

٢,٥٣٧
طلایی
١
نقره‌ای
٢١
برنزی
١١
تاریخ
١ هفته پیش
  • درود خدمت عزیزان،پوزش بابت تاخیردرپاسخ،معنی دوکلمه ایش میشه  

    فریاد بیصدا 

١١٢
طلایی
٠
نقره‌ای
٢
برنزی
٤
تاریخ
١ هفته پیش

عبارت «silent scream» معنایی تند و بسیار تاثر برانگیز دارد. این نماد مبارزه درونی ناتوانی در بیان واقعی خود، احساس در دام افتادن و آرزوی رهایی از کنترل و ستم دیگران است. فریادی را تصور کنید که بی‌صدا می‌ماند، در اعماق درون مدفون است، اما با شدت احساسی طنین‌انداز می‌کند. این یک فریاد برای تصدیق، یک التماس برای نفس کشیدن آزاد، و یک نبرد خاموش در برابر انتظارات جامعه است. 

٢٤٩,٢٠٤
طلایی
١٤٨
نقره‌ای
٣,٢٤٨
برنزی
١,٦٩٠
تاریخ
٢ ماه پیش

درود ابتدا عذرخواهی میکنم که باتاخیر دارم پاسخ میدم، اما ازاین دوست عزیز ممنونم که معنی دوکلمه رو بصورت کامل توضیح دادند، ، معنی شسته رفته اش میشه فریاد بی صدا، ، ، هرکسی میتونه بابرداشت درونیش معنی یا تعبیرش کنه.

-
١ هفته پیش

درود ازشما بابت پاسخ سوال بنده که شرمنده ام بابت تاخیر در پاسخ ، بله معنی دوکلمه اسکریم سلیلنس میشه فریاد بیصدا که دوست عزیزمون کامل توضیح دادند

-
١ هفته پیش

پاسخ شما