پرسش خود را بپرسید

کتاب خودآموز چگونه کتابی است؟؟؟

تاریخ
٣ ماه پیش
بازدید
٢٣٧

امروز داشتم یه کتابی رو می خوندم

که در مقدمه نوشته شده بود 

این کتاب به شکل خودآموز  طراحی شده

منظور از خودآموز چیه؟

١,١٥٨
طلایی
٠
نقره‌ای
١٠
برنزی
٩

٤ پاسخ

مرتب سازی بر اساس:

در تایید پاسخ آقای باقری؛ به  کتابی خودآموز گفته میشه که شما از معلم تقریبا بی نیاز هستین. مثلا توضیحات اضافی داره، کتابهایی که به زبان خاصی هستند ترجمه ش هم درکنارشون هست و تمرینات اضافی همراه با حلیات . فرض کنین واسه رشته های زبان انگلیسی که منبع کتاب ها به زبان انگلیسی هستش راهنماهایی موجود هست که متن رو همراه ترجمه ی  کتاب و کلی نمونه سوال همراه با جواب دارن. در گذشته به این جورکتاب ها حل المسائل می گفتن که امروزه بهشون راهنما یا خودآموز هم میگن.

٢١,٧٢٧
طلایی
١١
نقره‌ای
١٤٠
برنزی
٢٣٩
تاریخ
٣ ماه پیش

اصطلاح "خودآموز" به کتاب‌ها یا منابعی اشاره دارد که طراحی شده‌اند تا به خواننده اجازه دهند مهارت‌ها، دانش یا مفاهیم خاصی را به صورت مستقل و بدون نیاز به مدرس یا مربی بیاموزند. این نوع کتاب‌ها معمولاً شامل تمرینات، فعالیت‌ها، مطالب توضیحی و مثال‌های عملی است که به خواننده کمک می‌کند تا با استفاده از منابع موجود در کتاب، مهارت‌های جدید را کسب کند و یا مفاهیم را درک کند. از این رو، این کتاب‌ها به عنوان یک جایگزین موثر و مستقل برای موسسات آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

٤,٩٢٢
طلایی
٤
نقره‌ای
١٢٨
برنزی
٦٣
تاریخ
١ ماه پیش

کتاب خود آموز یعنی مطالب رو آنقدر راحت و روان براتون گفته که خودتون بدون نیاز به کسی میتونید اون رو یاد بگیرید.و یکی از خوبی های خود آموزها اینه که اکثرا ترتیب زمانی داره.یعنی میگه اول اینکار و کن ،بعد کار بعدی.یعنی مرحله به مرحله می‌برتت جلوتر.مثل مکالمه انگلیسی.یا دستور آشپزی

٦٢
طلایی
٠
نقره‌ای
٠
برنزی
٢
تاریخ
٣ ماه پیش

کتابی که با استفاده از آن بتوان بدون کمک معلم یا مربی ، علم یا فن ، یا حرفه ای را یاد گرفت .

به عنوان مثال : شما به کمک راهنمایی های یک کتاب بتوانید نحوه ی استفاده از کامپیوتر  و برنامه های  کاربردی آن را یاد بگیرید . 

٦٧٠,١٨٠
طلایی
٤٣٨
نقره‌ای
١٥,٦٨٩
برنزی
٨,٤٩٥
تاریخ
٣ ماه پیش

پاسخ شما