منو
امیرحسین بیرانوند

امیرحسین بیرانوند

عضو از ٣ سال پیش
امتیاز کل
٣,٥٨٤
لایک
٣٨٣
لایک
دیس‌لایک
١٢٣
دیس‌لایک
رتبه کل
٨٧٧
رتبه کل
درباره‌ی من:

ضمن سپاس از دست اندرکاران گران‌قدر وبسایت پر محتوا و کاربردی آبادیس، امیدوارم بتوانم سهم هر چند ناچیزی در این مجموعه آبادیس داشته باشم.تلاش می‌کنم از امکانی که سایت آبادیس فراهم کرده استفاده کنم تا در کنار دیگر دوستان، دیکشنری آنلاینِ هرچه گسترده‌تر و جامع‌تری به وجود بیاید.
حتی‌المقدور می‌کوشم منبعِ معادل‌های پیشنهادی را چه از فرهنگ‌های انگلیسی‌به‌فارسی و از چه از فرهنگ‌های انگلیسی‌به‌انگلیسی ذکر کنم تا هم حقوق مؤلفان و ناشران پاس داشته شود، هم مخاطبان از جهت صحت و درستی معادل‌ها مطمئن باشند. در مواردی که هیچ منبعی قید شده، صرفاً از دانش و ذوق و طبعِ شخصی خود استفاده کرده‌ام.
نیم‌نگاهی هم به ضبطِ فارسیِ اسامی خاص انگلیسی دارم تا به این ترتیب، دیکشنری آنلاین کم‌و‌کسری نداشته باشد و بیش‌از‌پیش دستیار و کمک‌حالِ مترجمان باشد.
یکی از رویاهایم این است که مترجمان کاردرست و کارکشته هم به آبادیس بپیوندند و معادل‌های پیشنهادی خود را اینجا به اشتراک بگذارند.
درباره خودم:
بنده در سن 13 سالگی هستم؛متولد 1386 یک هفته مانده تا سال تحویل 1387.دانش آموز دبیرستان علامه حلی 4 تهران و دارای 2 دیپلم افتخار از مسابقات جهانی ریاضی کانگرو،حافظ دو جزء قرآن کریم؛دارای چندین دیپلم افتخار حفظ و قرائت قرآن کریم؛ علاقه زیاد به موسیقی های سنتی و قدیمی و موسیقی پاپ خواننده محترم و دوست داشتنی محسن چاوشی دارای دیپلم افتخار از سازمان جابر بن حیان(مسابقه جابر بن حیان)
4 سال برای آموختن زبان انگلیسی در کانون زبان ایرانیان
دارای اطلاعات فراوان درباره خودرو ها
طراحی علمی برای چندین خودرو برای کارخانه ها
علاقه شدید به خودرو ها و رایانه ها
دارای وبلاگ برای خودرو ها
توان برای مشاوره درباره خودرو ها و رایانه ها
آدرس وبلاگ khodro-media1.blogfa.com
آدرس وبلاگی که اخبار وبلاگ اصلی را در آنجا می گذارد
data-khodro-media.blogfa.com
شما برای مشاوره می توانید در قسمت نظر بدهید اخبار وبلاگ اصلی یا در پیام رسان بله به آیدی بنده پیام دهید و بنده حقیر را از انتقادات و پیشنهادات خود را از بنده دریغ نفرمائید؛ در ضمن اگر کمکی از دستان بی رمق بنده بر می آید، نیز دریغ نفرمائید.
ID بله : beiranvand_86@ / @beiranvand_88 / @beiranvand_90
ارادت مند شما: امیرحسین بیرانوند

دیکشنری

امتیاز
امتیاز در دیکشنری
٣,٥٨٤
امتیاز
رتبه در دیکشنری
٨٧٧
لایک
لایک
٣٨٣
دیس‌لایک
دیس‌لایک
١٢٣

بپرس

امتیاز
امتیاز در بپرس
٠
امتیاز
رتبه در بپرس
٠
لایک
لایک
٠
دیس‌لایک
دیس‌لایک
٠

پیشنهادهای برتر

تاریخ
٣ سال پیش
دیدگاه
٢٥

خواهش می کنم، قابل شما را ندارد.

تاریخ
٢ سال پیش
دیدگاه
٢٧

در زبان پارسی ( فارسی ) : گرمپوش، لباسی که در زمستان و اواخر پاییز می پوشند جهت گرم نگه داشتن بدن در زبان انگلیسی ( English ) : Jacket , و برخی اوقات ...

تاریخ
٢ سال پیش
دیدگاه
١٢

به معنای رنگارنگ، به معنای غرور، باعث غرور، باعث سربلندی، باعث افتخار همچنین خودرویی ساخته شده در گروه خودروسازی سایپا و همچنین فراموش نشود: غرور ا ...

تاریخ
٢ سال پیش
دیدگاه
١٠

اب، ابا، ابو، ابی در زبان عربی به معنای پدر می باشد، عجایب هم به معنی عجیب و حیرت آور و محیر می باشد، ال هم معنایی ندارد و به عنوان مکمل در زبان عر ...

تاریخ
٣ سال پیش
دیدگاه
١١

به معنی های زیر می تواند باشد: روغن، ماده ای غلیظ که با استفاده از شیره برخی گیاهان گرفته می شود، ماده ای سر، مایعی که ما برخی از خوراکی هایمان را در ...

ترجمه‌های برتر

ترجمه‌ای موجود نیست.

سوال‌های برتر

پاسخی موجود نیست.

پاسخ‌های برتر

پاسخی موجود نیست.