حذف آگهی ها از سایت

تمامی سرویس های ارائه شده در سایت آبادیس رایگان است. آبادیس برای تامین هزینه های ارتقا و نگهداری از سایت، ناچار به نمایش تبلیغات در سایت می باشد. برای عدم نمایش آگهی، می توانید به یکی از چهار روش زیر اقدام کنید:

1. استفاده از اپلیکیشن اندروید آبادیس
چنانچه از گوشی همراه اندرویدی استفاده می کنید، می توانید برنامه اندروید آبادیس را نصب کنید. در این برنامه علاوه بر امکانات متنوع، تبلیغاتی نمایش داده نمی شود. برای دانلود برنامه آبادیس کلیک کنید.

2. کلیک بر روی دکمه بستن تبلیغات
در کنار هر آگهی، دکمه ای با عنوان بستن تبلیغات در نظر گرفته شده است. با کلیک بر روی آن، به مدت 24 ساعت در آن جایگاه تبلیغی نشان داده نمی شود.

3. فعالیت در سایت
پس از عضویت در سایت، در صورت فعالیت پیوسته و با کیفیت، وضعیت کاربری شما ویژه خواهد شد. منظور از فعالیت، درج پیشنهاد یا معنی برای واژه ها، درج معنی برای جملات انگلیسی مشخص شده، لایک یا دیسلایک کردن پیشنهادات دیگران و موارد مشابه می باشد. پس از بررسی توسط مدیر، وضعیت کاربری شما ارتقا می یابد. برای مشاهده کاربران ویژه کلیک کنید.

4. ارتقا پلن کاربری
با پرداخت مبلغ 10 هزار تومان برای سه ماه و یا 30 هزار تومان برای یکسال نمایش آگهی در سایت متوقف خواهد شد. پس از عضویت در سایت به صفحه حذف آگهی ها مراجعه کنید.