برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1369 100 1

گروه (بازی ویدئویی)

گروه (بازی ویدئویی) در دانشنامه ویکی پدیا

گروه (بازی ویدئویی)
گروه (به انگلیسی: The Crew) یک بازی ویدئویی آنلاین در سبک ریسینگ است که توسط ایوری تاور و یوبی سافت رفلکشنز ساخته شده و به وسیلهٔ یوبی سافت در سپتامبر ۲۰۱۴ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شد، همچنین یک نسخهٔ سازگار برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شده است.
JP ۴ دسامبر، ۲۰۱۴
WW ۲ دسامبر، ۲۰۱۴
این بازی دارای ۲۰ ساعت گیم پلی در شهرهای مختلف آمریکا است. بازیکنان می توانند با تشکیل گروه هایی برای مسابقه یا رکوردزنی بازی کنند. در بازی هیچ صحنهٔ بارگذاری یا توقف وجود ندارد. بازیکنان می توانند از اپلیکیشن بازی برای ساخت ماشین استفاده کنند. بخش چند نفره در انواع مختلف مسابقه ظرفیت ۸ بازیکن را داراست. باوجود اینکه بازیکن می تواند تک نفره بازی کند، ولی برای اجرای بازی به اتصال مداوم اینترنت نیاز است.
بازی از موتور Babel که توسط استودیو ایوری تاور ویرایش شده استفاده می کند. نسخهٔ آزمایشی بازی برای کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در ۳۰ سپتامبر و سپس از ۶ تا ۱۰ نوامبر و در مرحلهٔ بعدی از ۲۵ تا ۲۷ نوامبر باز شد. بازی برای استفادهٔ بهینه از قابلیت های اجتماعی جدید کنسول های نسل هشتم برنامه ریزی شد.
موسیقی بازی توسط ژوزف تراپانیسی و پیتر کانلی ساخته شده است. ترانه "Heavy As a Feather" در تریلر رسمی انتشار بازی استفاده شد. مدت موسیقی بازی ۷۳ دقیقه است و این آلبوم در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۴ در فروشگاه آی تیونز با برچسب «یوبی سافت موزیک» منتشر شد.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

گروه (بازی ویدئویی) را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی گروه (بازی ویدئویی)   • مفهوم گروه (بازی ویدئویی)   • تعریف گروه (بازی ویدئویی)   • معرفی گروه (بازی ویدئویی)   • گروه (بازی ویدئویی) چیست   • گروه (بازی ویدئویی) یعنی چی   • گروه (بازی ویدئویی) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی گروه بازی ویدئویی
کلمه : گروه (بازی ویدئویی)
اشتباه تایپی : 'v,i (fhcd ,dnm,dd)
عکس گروه (بازی ویدئویی) : در گوگل

آیا معنی گروه (بازی ویدئویی) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )