برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
94 1612 100 1
شبکه مترجمین ایران

هل این ا سل (۲۰۱۸)

هل این ا سل (۲۰۱۸) در دانشنامه ویکی پدیا

هل این ا سل (۲۰۱۸)
هِل این اِ سِل (به انگلیسی: Hell in a Cell) یک رویداد غیر رایگان (Pay-Per-View) در کشتی حرفه ای می باشد که توسط کمپانی دبلیودبلیوئی و برای برندهای راو و اسمَک دَون تهیه می شود و این دوره اش هم در ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۸ در مجموعه ورزشی ای تی اندتی سنتر شهر سن آنتونیو ایالت تگزاس برگزار شد. این دهمین دوره از برگزاری این رویداد بود.
(c) – نشان دهنده قهرمان(هایی) است که به میدان می روند
پ – نشان دهنده این است که مسابقه در پری–شو برگزار شد
هشت مسابقه برگزار شد که یکی از آنها در پیش نمایش بود. در مسابقه اصلی که یک مسابقه هل این ا سل برای قهرمانی کمربند یونیورسال دبلیودبلیوئی با داور ویژه میک فولی بود، رومن رینز قهرمان کمربند مقابل براون استرومن قرار گرفت که این مسابقه بدون برنده پایان یافت، چرا که قهرمان قبلی یعنی براک لزنر درب قفس را از جا درآورد و به هر دو آنها حمله کرد و از پا درآورد. این مسابقه همچنین مسابقه ای برای کَش کردن چمدان مانی این د بنک استرومن بود. در دیگر مسابقه هل این ا سل که آغازگر بخش اصلی رویداد بود، رندی اورتن مقابل جف هاردی پیروز شد. در دیگر مسابقات مهم ای جی استایلز در مسابقه ای جنجالی از کمربندش مقابل ساموآ جو دفاع کرد، بکی لینچ مقابل شارلوت فلر پیروز شد تا برای دومین بار قهرمان کمربند زنان اسمک داون شود، و راندا رَوزی با موفقیت از کمربند خود مقابل الکسا بلیس دفاع کرد.
هِل این اِ سِل شامل مسابقاتی بین دشمنی های موجود، ماجراهای پیش آمده و استوری هایی خواهد بود که پیش از این در برنامه های راو و اسمَک دَون پخش شده بود. کشتی گیرها با توجه به مسابقات یا سری اتفاقاتی که برایشان رخ می دهد و تنش را به حد اکثر می رساند، نقش منفی یا قهرمان به خود می گیرند.
عکس هل این ا سل (۲۰۱۸)


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی هل این ا سل (۲۰۱۸)   • مفهوم هل این ا سل (۲۰۱۸)   • تعریف هل این ا سل (۲۰۱۸)   • معرفی هل این ا سل (۲۰۱۸)   • هل این ا سل (۲۰۱۸) چیست   • هل این ا سل (۲۰۱۸) یعنی چی   • هل این ا سل (۲۰۱۸) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی هل این ا سل ۲۰۱۸

کلمه : هل این ا سل (۲۰۱۸)
اشتباه تایپی : ig hdk h sg (۲۰۱۸)
عکس هل این ا سل (۲۰۱۸) : در گوگل

آیا معنی هل این ا سل (۲۰۱۸) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 94% )