برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1612 100 1
شبکه مترجمین ایران

هل این ا سل (۲۰۱۵)

هل این ا سل (۲۰۱۵) در دانشنامه ویکی پدیا

هل این ا سل (۲۰۱۵)
هِل این اِ سِل (به انگلیسی: Hell in a Cell) یک رویداد غیر رایگان (Pay-Per-View) در کشتی حرفه ای می باشد که توسط کمپانی دبلیودبلیوئی تهیه می شود و این دوره اش هم در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۵ در مجموعه ورزشی تامِس & مَک سنتر شهر لاس وگاس ایالت نِوادا برگزار شد. این هفتمین دوره از برگزاری این رویداد بود.
(c) – نشان دهنده قهرمان(هایی) است که به میدان می روند
پ – نشان دهنده این است که مسابقه در پری–شو برگزار شد
از نکات قابل توجه این رویداد، بازگشت ناگهانی آلبرتو دل ریو پس از اخراجش در سال ۲۰۱۴ بود؛ او پس از اینکه جان سینا در آغاز رویداد، مبارزه طلبی آزاد خود را اعلام کرد ناگهان وارد شد و طی یک مسابقه حدوداً هشت دقیقه ای و با قاطعیت بر سینا غلبه کرد و کمربند ایالات متحده را در بدو ورود ازآن خود کرد. همچنین براک لزنر و آندرتیکر هم بخش آخر از سه گانه خود را در یک مسابقه هِل این ا سِل برگزار کردند و لزنر سرانجام موفق به شکست آندرتیکر شد تا نامش به عنوان فاتح(The Conquerer) در تاریخ کمپانی جاودانه شود.
هِل این اِ سِل شامل مسابقاتی بین دشمنی های موجود، ماجراهای پیش آمده و استوری هایی خواهد بود که پیش از این در برنامه های راو یا اسمک داون پخش شده بود. کشتی گیرها با توجه به مسابقات یا سری اتفاقاتی که برایشان رخ می دهد و تنش را به حد اکثر می رساند، نقش منفی یا قهرمان به خود می گیرند.
براک لزنر با شکست آندرتیکر در رسلمانیا XXX به نوار شکست ناپذیری آندرتیکر در رسلمانیا پایان داد. ۱۶ ماه بعد و در سامراِسلم، آندرتیکر طی یک مسابقه مجدد مقابل لزنر به یک پیروزی پرحاشیه دست یافت. در شب قهرمانان، اعلام شد که این دو در رویداد بعدی طی یک مسابقه هِل این اِ سِل برای سومین و آخرین بار به مصاف هم خواهند رفت.
عکس هل این ا سل (۲۰۱۵)


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی هل این ا سل (۲۰۱۵)   • مفهوم هل این ا سل (۲۰۱۵)   • تعریف هل این ا سل (۲۰۱۵)   • معرفی هل این ا سل (۲۰۱۵)   • هل این ا سل (۲۰۱۵) چیست   • هل این ا سل (۲۰۱۵) یعنی چی   • هل این ا سل (۲۰۱۵) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی هل این ا سل ۲۰۱۵

کلمه : هل این ا سل (۲۰۱۵)
اشتباه تایپی : ig hdk h sg (۲۰۱۵)
عکس هل این ا سل (۲۰۱۵) : در گوگل

آیا معنی هل این ا سل (۲۰۱۵) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )