برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
96 1620 100 1
شبکه مترجمین ایران

هل این ا سل (۲۰۱۳)

هل این ا سل (۲۰۱۳) در دانشنامه ویکی پدیا

هل این ا سل (۲۰۱۳)
هل این ا سل یا جهنم در قفس (به انگلیسی: Hell in a Cell) یک رویداد غیر رایگان (Pay-Per-View) در کشتی حرفه ای است که توسط کمپانی دبلیو دبلیو ای تهیه می شود و در این دوره حامی مالی آن WWE 2K14 بود و در ۲۷ اکتبر ۲۰۱۳ در مجموعه ورزشی امریکن ایرلاینز آرینا در میامی، فلوریدا برگزار شد. این پنجمین هل این ا سل سالانه بود.
هل این ا سل شامل مسابقاتی بین دشمنی های موجود، ماجراهای پیش آمده و استوری هایی خواهد بود که پیش از این در برنامه های راو یا اسمک داون پخش شده بود. کشتی گیرها با توجه به مسابقات یا سری اتفاقاتی که برایشان رخ می دهد و تنش را به حد اکثر می رساند، نقش منفی یا قهرمان به خود می گیرند.
دشمنی اصلی پیش روی هل این ا سل بین دنیل براین و رندی اورتِن بر سر کمربند بی صاحب دبلیودبلیوئی است. بر این بعد از پیروزی بر جان سینا در سامر اسلم (۲۰۱۳) و بدست آوردن کمربند دبلیودبلیوئی در آگوست، مورد خیانت داور ویژه مسابقه تریپل اچ قرار گرفت که باعث شد اورتن چمدان قرارداد مانی این دِ بنک خود را نقد (کَش) کرده و قهرمان شود. بر این در مسابقه مجدد خود در سپتامبر با اورتن که در شب قهرمانان (۲۰۱۳) برگزار شد، او را شکست داد تا دوباره به قهرمانی برسد اما اینبار هم اسکات آرمسترانگ داور مسابقه با شمارش سریع خود پیروزی بر این را بحث برانگیز کرد. این اتفاق باعث اخراج آرمسترانگ و برکناری بر این از قهرمانی کمربند دبلیودبلیوئی در راو شب بعد توسط تریپل اچ شد. سپس در ۶ اکتبر، بر این و اورتن در رزمگاه برای کمربند بی صاحب دبلیودبلیوئی مقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه هم بعد از دخالت بیگ شو و حمله او به اورتن و بر این و داوران (که یکی از آن ها آرمسترانگ تازه بازگشته بود) بدون برنده پایان یافت. شب بعد در راو، جنرال منیجر برَد مَداکس اعلام کرد که رندی اورتِن در هِل این اِ سل بار دیگر اینبار در یک مسابقه هِل این اِ سل به مصاف دنیل بر این برود و این مسابقه یک داور ویژه (افتخاری) هم خواهد داشت. هواداران دبلیودبلیوئی این حق را داشتند که بین بوکر تی، باب بکلاند و شان مایکلز یک نفر را به عنوان داور انتخاب کنند. مایکلز اکثریت آرا را بدست آورد.
با توجه به اینکه راب ون دم از رقابت برای کمربند سنگین وزن خارج شد، دل ریو سعی کرد جنرال منیجر اسم ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی هل این ا سل (۲۰۱۳)   • مفهوم هل این ا سل (۲۰۱۳)   • تعریف هل این ا سل (۲۰۱۳)   • معرفی هل این ا سل (۲۰۱۳)   • هل این ا سل (۲۰۱۳) چیست   • هل این ا سل (۲۰۱۳) یعنی چی   • هل این ا سل (۲۰۱۳) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی هل این ا سل ۲۰۱۳

کلمه : هل این ا سل (۲۰۱۳)
اشتباه تایپی : ig hdk h sg (۲۰۱۳)
عکس هل این ا سل (۲۰۱۳) : در گوگل

آیا معنی هل این ا سل (۲۰۱۳) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 96% )