برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
97 1549 100 1
شبکه مترجمین ایران

رنج (بازی ویدئویی)

رنج (بازی ویدئویی) در دانشنامه ویکی پدیا

رنج (بازی ویدئویی)
رنج (به انگلیسی: Agony) یک بازی ویدئویی ساید اسکرولینگ ‏(en)‏ و شوتم آپ است که در سال ۱۹۹۲ میلادی توسط شرکت Art & Magic تولید و به وسیله «سایگنوسیس» به طور انحصاری برای رایانه های آمیگا در اروپا منتشر گردید.
طراح هنری: Frank Sauer, Marc Albinet
برنامه نویس: Yves Grolet
تهیه کننده: Steven Riding
موسیقی تیتراژ: تیم رایت، مارتین وال
طراحی لوگو و کاور بازی: راجر دین، تونی روبرتز
این محصول، یک بازی دوبعدی شوتم آپ با پس زمینه و فضاهای فانتزی و سوررئال است. قهرمان بازی یک جغد (نماد شرکت سایگنوسیس) است که در مسیری طولانی (شش مرحله پر از دشمن و هیولاهای فراوان) در حال پرواز می باشد. این جغد می تواند دشمنان خود را در مسیر، با فرستادن اکوهای کشنده از سر راه برداشته و به آن ها ضربه بزند.
بر طبق کتابچه راهنمای رسمی این محصول، داستان بازی اینگونه نقل گردیده: «جادوگر بزرگ خورشیدی (اکانتروپسیس) به بهای از دست دادن جان خود، موفق به کشف «نیروی عظیم کهکشانی» می شود. او قبل از مرگش رمز و راز این نیروی عظیم را به شاگردانش (الستس و منتور) یاد می دهد. منتور از این نیرو برای مقاصد شیطانی خود استفاده کرده و الستس را تبدیل به یک جغد می کند، و اینک الستس در قامت یک جغد برای انتقام و رسیدن به «نیروی عظیم کهکشانی» باید از میان افراد و تله های منتور به سلامت بگذرد.»
به دلیل محدودیت های حافظه رم موجود در آمیگا، این بازی هیچ قسمتی برای معرفی داستان و قهرمان بازی ندارد.
عکس رنج (بازی ویدئویی)


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

رنج (بازی ویدئویی) را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی رنج (بازی ویدئویی)   • مفهوم رنج (بازی ویدئویی)   • تعریف رنج (بازی ویدئویی)   • معرفی رنج (بازی ویدئویی)   • رنج (بازی ویدئویی) چیست   • رنج (بازی ویدئویی) یعنی چی   • رنج (بازی ویدئویی) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی رنج بازی ویدئویی

کلمه : رنج (بازی ویدئویی)
اشتباه تایپی : vk[ (fhcd ,dnm,dd)
عکس رنج (بازی ویدئویی) : در گوگل

آیا معنی رنج (بازی ویدئویی) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 97% )