برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1575 100 1
شبکه مترجمین ایران

بیدار (آلبوم دریم تیتر)

بیدار (آلبوم دریم تیتر) در دانشنامه ویکی پدیا

بیدار (آلبوم دریم تیتر)
بیدار (به انگلیسی: Awake) سومین آلبوم استودیویی گروه موسیقی پراگرسیو متال آمریکایی دریم تیتر است.
تمام موسیقی ها توسط دریم تیتر ساخته شده است درغیر این صورت ذکر شد.
دریم تیتر این آلبوم را در سال ۱۹۹۴ منتشر کرد. این آخرین آلبومی است که کوین مور به عنوان نوازنده کیبورد با گروه همکاری کرد. بیشتر قطعات آلبوم مابین فوریه و آوریل ۱۹۹۴ نوشته شده است و گروه در این دوره از سوی ناشر آلبوم زیر فشار قرار داشت که یک آلبوم موفق در حد و اندازهٔ آلبوم تصاویر و واژه ها همراه با تک آهنگی موفق مانند «Pull Me Under» منتشر کند و بیشتر هم پیرامون سبک متال باشد.
با رفتن کوین مور، گروه برای تورهای خود دریک شرینیان که در کالج موسیقی برکلی تحصیل کرده بود و سابقه همکاری با آلیس کوپر و کیس را داشت را به گروه ملحق کرد. در این تور جیمز لابری، خوانندهٔ گروه به دلیل مسمومیت غذایی دچار آسیب دیدگی از ناحیه صدا و تارهای صوتی اش شد که خوانندگی اش را غیرقابل پیش بینی می کرد و این موضوع موجب شده بود که در طول تور افسرده شود. صدای وی از تورهای آلبوم شش درجه اشفتگی درونی به بعد رو به بهبودی یافت.
آلبوم در دوره ای منتشر شد که سبک گرانج در اوج بود و با این حال نقدهای مختلفی را دریافت کرد. در نقدهای اخیر این آلبوم را یکی از خوبترین کارهای گروه در نظر می گیرند. پس از پخش آلبوم نتوانست جایگاهی بهتر از ۳۲ در جدول بیلبورد بدست آورد و تا انتشار آلبوم هرج و مرج با قاعده (۲۰۰۷) این آلبوم بهترین جایگاه را برای گروه در جدول بیلبورد داشت. گروه برای این آلبوم سه تک اهنگ نیز منتشر کرد که هیچکدام نتوانستند موفقیت های پیشین گروه را تکرار کنند و موجب شد که ناشر گروه این آلبوم را یک شکست در نظر بگیرد و آن ها را مجبور کند که در آلبوم بعدیشان، سقوط در بی نهایت، کارهای رادیوپسندتری را بسازند.
عکس بیدار (آلبوم دریم تیتر)


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

بیدار (آلبوم دریم تیتر) را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی بیدار (آلبوم دریم تیتر)   • مفهوم بیدار (آلبوم دریم تیتر)   • تعریف بیدار (آلبوم دریم تیتر)   • معرفی بیدار (آلبوم دریم تیتر)   • بیدار (آلبوم دریم تیتر) چیست   • بیدار (آلبوم دریم تیتر) یعنی چی   • بیدار (آلبوم دریم تیتر) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی بیدار آلبوم دریم تیتر

کلمه : بیدار (آلبوم دریم تیتر)
اشتباه تایپی : fdnhv (Hgf,l nvdl jdjv)
عکس بیدار (آلبوم دریم تیتر) : در گوگل

آیا معنی بیدار (آلبوم دریم تیتر) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )