برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1522 100 1
شبکه مترجمین ایران

بنر (انیمه)

بنر (انیمه) در دانشنامه ویکی پدیا

بنر (انیمه)
بنر نام مجموعه کارتونی شامل ۲۶ اپیزود محصول استودیو نیپون انیمیشن است که به کارگردانی فومیو کوروکاوا نخستین بار در ۷ آوریل ۱۹۷۹ از شبکه تی وی آساهی پخش شد.
بنر: قهرمان اصلی این مجموعه، یک سنجاب خاکستری جوان که زنگوله کوچکی به گردن دارد. او از کودکی یتیم بوده و فرزندخوانده یک گربه مادر مهربان بود. او سنجابی شجاع، کنجکاو، مهربان و دوست داشتنی است که به دلیل همزیستی با انسان و گربه واکنش هایش نسبت به اتفاقات اطرافش همانند سنجاب های دیگر نیست.
سو: سنجاب خانم کوچکی که همیشه یک گل در موهایش دارد. او در آموزش بنر نقش مهمی دارد. سو و بنر دوستان خوب و صمیمی هستند و در اپیزود آخر سو با بنر ازدواج کرده و صاحب فرزند شده اند.
پدربزرگ: او پدربزرگ سو است و کهنسال ترین و عاقل ترین سنجاب در گروه سنجاب ها. در جریان حادثه ها و اتفاقات تصمیمات و نصیحت های عاقلانه و درست او گروه سنجاب ها را از خطر می رهاند.
کلِی: او نخستین سنجابی است که با بنر آشنا می شود. از بنر جوان تر است و پس از اینکه بنر او را از دست روباه نجات می دهد بهترین دوست او می شود.
گوچا و رادورو: دو دوست بنر که کارهای خنده دار از آن ها سر می زند. این دو معمولاً در گروه ساز مخالف می زنند و با تصمیمات مخالف هستند. پس از نجات رادورو از دست لاک پشت گازگیر توسط بنر این دو از دوستان نزدیک بنر می شوند.
آکاچو: سنجابی که گوش های نسبتاً کشیده ای دارد و برای ازدواج با سو با بنر رقابت دارد. او شخصیتی حیله گر و مغرور دارد.
عموجغد شاخدار: نخستین جانور ساکن جنگل که بنر با او برخورد کرد. در ابتدا جغد قصد خوردن بنر را دارد و بنر که خود را گربه می پنداشت به جای فرار کردن به عموجغد شاخدار حمله می کند که این عمل او باعث جلب توجه و احترام عموجغد شاخدار نسبت به بنر و دوستی با او شود. هنگام شلیک شکارچیان به بنر عموجغد شاخدار مورد اصابت تیر قرار گرفته و می میرد.
»کاکولی: یک دارکوب کوچک بود که در کارتون شخصیت خبررسان داشت و همیشه این جمله را میگفت یک خبر بد یک خبر بد یا میگفت یک خبر خوب یک خبر خوب این شخصیت خبررسان بود .
این مجموعه که با نام اصلی شیتون دوبوتسوکی ریسو نو بانا پخش شد برگرفته از کتابی به عنوان: زندگی بنر: داستان سنجاب خاکستری نوشته ارنست تامسون ستون در س ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

بنر (انیمه) را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی بنر (انیمه)   • مفهوم بنر (انیمه)   • تعریف بنر (انیمه)   • معرفی بنر (انیمه)   • بنر (انیمه) چیست   • بنر (انیمه) یعنی چی   • بنر (انیمه) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی بنر انیمه

کلمه : بنر (انیمه)
اشتباه تایپی : fkv (hkdli)
عکس بنر (انیمه) : در گوگل

آیا معنی بنر (انیمه) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )