برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
94 1600 100 1
شبکه مترجمین ایران

آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵)

آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵) در دانشنامه ویکی پدیا

آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵)
آقا و خانم اسمیت (به انگلیسی: Mr. & Mrs. Smith) فیلمی کمدی رمانتیک آمریکایی به نویسندگی سیمون کینبرگ و کارگردانی داگ لیمان محصول سال ۲۰۰۵ است.
۱۰ ژوئن ۲۰۰۵ (۲۰۰۵-06-۱۰) (ایالات متحده)
جان و جین اسمیت برای رد گم کردن و برای این که به عنوان مظنون در یک بمب گذاری در بوگوتای کلمبیا دستگیر نشوند به شکل مصلحتی با هم ازدواج می کنند و بعد تصمیم می گیرند با هم زندگی کنند اما رابطهٔ آن ها به زودی به سردی می گراید. آن ها در جلسات مشاورهٔ خانواده شرکت می کنند اما نمی توانند دلیل مشکلاتشان را کشف کنند در ادامه ما متوجه می شویم که جان و جین دو قاتل حرفه ای هستند و در استفاده از انواع سلاحها متبحرند. سازمان هایی که هرکدام از آن دو را استخدام کرده اند رقیب و دشمن همدیگر هستند و جان و جین نیز از حرفهٔ یکدیگر خبر ندارند. آن ها به طور جداگانه مأمور می شوند تا یک شاهد را که شدیداً مورد محافظت است به قتل برسانند. آن دو هم زمان و بی خبر از یکدیگر دست به عملیات می زنند و در نتیجه نقشه های یکدیگر را خنثی می کنند، اما هر دو پی به هویت یکدیگر می برند. هرکدام از آن دو فکر می کنند که دیگری برای سرپوش گذاشتن بر اعمال تبهکارانهٔ خود دست به ازدواج زده است. به هرکدام از آن دو دستور داده می شود تا دیگری را ظرف ۴۸ ساعت نابود کند. طی یک تیراندازی سنگین، آن دو به طور سطحی زخمی می شوند و خانه شان نیز ویران می شود. اما علاقهٔ آنان به هم مانع این می شود که همدیگر را به قتل برسانند. صبح روز بعد، آدمکش های هر دو سازمان به سراغ جان و جین اسمیت می آیند تا آن ها را به قتل برسانند. جان و جین موفق می شوند شاهدی را که قبلاً درصدد کشتنش بودند اسیر کنند. اما در نهایتِ تعجب درمی یابند که این شاهد تنها یک طعمه بوده و مسئولان دو سازمانِ تبهکاری از ابتدا می خواستند کاری کنند که جان و جین همدیگر را بکشند. سرانجام جان و جین موفق می شوند تا تمام تبهکاران را نابود کنند. بعد از اتمام این ماجراها آن دو حس تازه ای نسبت به یکدیگر پیدا می کنند.
عکس آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵)


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

نقل قول های آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵)

آقا و خانم اسمیت (به انگلیسی: Mr. & Mrs. Smith) فیلمی کمدی رمانتیک آمریکایی به نویسندگی سیمون کینبرگ و کارگردانی داگ لیمان محصول سال ۲۰۰۵ است.

به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵)   • مفهوم آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵)   • تعریف آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵)   • معرفی آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵)   • آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵) چیست   • آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵) یعنی چی   • آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی آقا و خانم اسمیت فیلم ۲۰۰۵

کلمه : آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵)
اشتباه تایپی : Hrh , ohkl hsldj (tdgl ۲۰۰۵)
عکس آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵) : در گوگل

آیا معنی آقا و خانم اسمیت (فیلم ۲۰۰۵) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 94% )