برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1665 100 1
شبکه مترجمین ایران

۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم

۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم در دانشنامه ویکی پدیا

۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم
۱۰ چیز دربارهٔ تو که ازشان متنفرم (به انگلیسی: 10 Things I Hate About You) یک فیلم کمدی رمانتیک محصول سال ۱۹۹۹ آمریکا به کارگردانی گیل جانگر و با بازی جولیا استایلز، هیث لجر، جوزف گوردون لویت و لاریسا اولینیک است.
جولیا استایلز
هیث لجر
جوزف گوردون لویت
لاریسا اولینیک
لری میلر
اندرو کیگان
دیوید کرامهولتز
سوزان می پرت
زوشا راکمور
این فیلم برگرفته شده از یکی از نمایشنامه های شکسپیر به نام رام کردن زن سرکش می باشد که به شکل مدرن و در میان دانش آموزان دبیرستانی به اجرا در می آید.
عکس ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم
۱۰ چیز دربارهٔ تو که ازشان متنفرم یک سریال آمریکایی است که توسط شبکهٔ ای بی سی خانوادگی در سال ۲۰۰۹ شروع به پخش گردید.
لیندزی شاو به عنوان کاترینا (کت) استراتفورد: یک سال آخری دبیرستان و خواهر بزرگ بیانکا ، او بااراده ، قوی ، باهوش و فمینیست است. او دارای ذهن مستقل و دارای اهداف و باورهای عمیق اخلاقی است. یکی از اهداف بلند مدت او رفتن به دانشگاه براون است. او به طرز عجیبی به سمت پاتریک جذب می شود.
میغان جت مارتین به عنوان بیانکا استرانفورد: او یک سال دومی و خواهر کوچک کت است. او هر کاری را برای محبوب شدن و عضویت در تیم تشویق کنندگان انجام می دهد. او میفهمد که محبوب شدن راه آسانی نیست و باید تلاش بیشتری کند. او نشان می دهد که در هر زمانی دلسوز است.
لاری میلر به عنوان دکتر والتر استراتفورد : او یک دکتر متخصص زمان است بیشتر اوقات دربارهٔ موضوعات جنسی با دخترانش صحبت می کند. در حالی که او شخصیت جدی و معمولی دارد ولی بسیار دوست داشتنی و بامزه است.
اتان پک به عنوان پاتریک ورونا: او هم یک سال آخری است. او آرام و انزوا طلب است. او به اعتقاد بسیاری از دانش آموزان مثل مندلا ، یک قاتل سرد است. و کت تنها شخصی است که از او نمی ترسد. ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

نقل قول های ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم

۱۰ چیز دربارهٔ تو که ازشان متنفرم (به انگلیسی: 10 Things I Hate About You) یک فیلم کمدی-رمانتیک محصول سال ۱۹۹۹ آمریکا به کارگردانی گیل جانگر و با بازی جولیا استایلز، هیث لجر، جوزف گوردون لویت و لاریسا اولینیک است.

به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم   • مفهوم ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم   • تعریف ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم   • معرفی ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم   • ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم چیست   • ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم یعنی چی   • ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم

کلمه : ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم
اشتباه تایپی : ۱۰ ]dc nvfhvi j, ;i hcahk ljktvl
عکس ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم : در گوگل

آیا معنی ۱۰ چیز درباره تو که ازشان متنفرم مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )