برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1519 100 1
شبکه مترجمین ایران

کالوین هریس

کالوین هریس در دانشنامه ویکی پدیا

کالوین هریس
کالوین هریس(به انگلیسی: Calvin Harris) (با نام اصلی آدام ریچارد وایلز(به انگلیسی: Adam Richard Wiles)؛متولد ۱۷ ژانویه ۱۹۸۴) یک دی جی, خواننده، ترانه سرا و تهیه کننده موسیقی اهل اسکاتلند است. وی حرفه خود را به طور رسمی در سال 2007 آغاز نموده و به جوایزی چون جایزه گرمی،جایزه بریتو... دست یافته. او تا کنون بیش از دویست میلیون نسخه از تک آهنگ های خود را به فروش رسانده.
وبگاه رسمی
آدام ریچارد وایلز در تاریخ ۱۷ژانویه ۱۹۸۴ در دامفریس،اسکاتلند به دنیا آمد. مادر و پدر او انگلیسی هستند و قبل از اینکه به اسکاتلند بروند در آکسفورد ازدواج کردند. او یک خواهر بزرگتر به نام سوفی و یک برادر بزرگتر به نام ادوارد دارد. او پس از ترک مدرسه در سوپرمارکت ها و در یک کارخانه ای مشغول به کار شد تا بتواند لوازم مربوط به دی جی را بخرد.
هریس برای اولین بار در دوران نوجوانی بود که به موسیقی الکترونیک علاقه پیدا کرد و در سن ۱۸ سالگی دو آهنگ به نام های "Da Bongos" و "Brighter Days" را منتشر کرد. هریس پس از این به انگلستان مهاجرت کرد به این امید که در آن جا چیزهایی را یاد بگیرد. در مدت زمانیکه در لندن بود فقط یکی از آهنگ هایش به نام "Let Me Know" را انتشار داد. با کمبود فرصت های شغلی و همچنین نداشتن پول، هریس مجبور به بازگشت به خانه در دامفریس شد و در آن جا ظبط های انفرادیش را در مای اسپیس قرار داد.
در فضای مجازی هریس محبوبیت یافت و فردی به نام مارک گلیسپی، یک استعدادیاب، موفق شد تا با هریس در شرکت تازه تأسیس خود قرارداد ببندد که در واقع اولین قرارداد آن شرکت هم به حساب می آمد.
عکس کالوین هریس


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

کالوین هریس را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی کالوین هریس   • مفهوم کالوین هریس   • تعریف کالوین هریس   • معرفی کالوین هریس   • کالوین هریس چیست   • کالوین هریس یعنی چی   • کالوین هریس یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی کالوین هریس

کلمه : کالوین هریس
اشتباه تایپی : ;hg,dk ivds
عکس کالوین هریس : در گوگل

آیا معنی کالوین هریس مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )