برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1412 100 1

کارولینای جنوبی

کارولینای جنوبی در دانشنامه ویکی پدیا

کارولینای جنوبی
کارولینای جنوبی (به انگلیسی: South Carolina) ایالتی است در جنوب شرق آمریکا و یکی از ایالت های جنوبی آمریکا به شمار می رود. این ایالت یکی از سیزده ایالتی است که در جریان انقلاب آمریکا علیه سلطه بریتانیا قیام کردند. پایتخت آن کلمبیا و شهر مهم آن چارلستون است.
دانشگاه کلمسون
دانشگاه کارولینای جنوبی
دانشگاه ایالتی کارولینای جنوبی
مختصات: ۳۴° شمالی ۸۱° غربی / ۳۴°شمالی ۸۱°غربی / 34; -81
پارک ملی کانگری در این ایالت قرار دارد.
در سال ۲۰۱۲، این ایالت تولید ناخالص داخلی برابر با ۱۹۱٬۲۷۸ میلیارد دلار داشت، که قابل مقایسه با تولید ناخالص داخلی کشور جمهوری چک (۱۹۵٬۶۵۷ میلیارد دلار) بود.
عکس کارولینای جنوبی
آتلانتیک بیچ(به انگلیسی: Atlantic Beach) شهری در ایالت کارولینای جنوبی کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۳۳۴ نفر بوده است.
فهرست شهرهای کارولینای جنوبی
آرکادیا (به انگلیسی: Arcadia) یک منطقهٔ مسکونی در ایالات متحده آمریکا است که در شهرستان اسپارتانبرگ، کارولینای جنوبی واقع شده است. آرکادیا ۵٫۰۸۷ کیلومتر مربع مساحت و ۲٬۶۳۴ نفر جمعیت دارد.
فهرست شهرهای ایالات متحده آمریکا
آرکیدیا لیک(به انگلیسی: Arcadia Lakes) شهری در ایالت کارولینای جنوبی کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۸۶۱ نفر بوده است.
فهرست شهرهای کارولینای جنوبی
...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

کارولینای جنوبی در دانشنامه آزاد پارسی

کارولینایِ جنوبی (South Carolina)
ایالتی در جنوب شرقی امریکا، با ۸۰,۶۰۰ کیلومتر مربع مساحت و ۴,۰۱۲,۰۰۰ نفر جمعیت (۲۰۰۰). در ۱۷۸۸ قانون اساسی امریکا را تصویب کرد و به هشتمین ایالت اتحادیه تبدیل شد. از شمال و شرق به کارولینای شمالی، از غرب و جنوب به جورجیا، و از جنوب شرقی به اقیانوس اطلس محدود است. کارولینای جنوبی یکی از ایالت های وابسته به برده داری بود. مرکز آن کلمبیا است.

ارتباط محتوایی با کارولینای جنوبی

کارولینای جنوبی را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی کارولینای جنوبی   • مفهوم کارولینای جنوبی   • تعریف کارولینای جنوبی   • معرفی کارولینای جنوبی   • کارولینای جنوبی چیست   • کارولینای جنوبی یعنی چی   • کارولینای جنوبی یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی کارولینای جنوبی
کلمه : کارولینای جنوبی
اشتباه تایپی : ;hv,gdkhd [k,fd
عکس کارولینای جنوبی : در گوگل

آیا معنی کارولینای جنوبی مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )