برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
97 1620 100 1
شبکه مترجمین ایران

پریدی

پریدی در دانشنامه ویکی پدیا

پریدی
پریدی (به انگلیسی: Priddy) یک روستا و محله مدنی در بریتانیا است که در مندیپ واقع شده است. پریدی ۶۲۴ نفر جمعیت دارد.
مندیپ
ST527508
عکس پریدی
پریدی بانومیونگ (تایلندی: ปรีดี พนมยงค์؛ ۱۱ مهٔ ۱۹۰۰ – ۲ مه ۱۹۸۳(1983-05-02)) سیاستمدار، دولت مرد برجسته و پروفسور اهل تایلند بود.
وی از مارس تا اوت ۱۹۴۶ نخست وزیر تایلند، از سال ۱۹۴۱ تا ۱۹۴۵ نایب السلطنه تایلند، از مارس تا اوت ۱۹۴۶ و ۱۹۳۸ تا ۱۹۴۱ وزیر دارایی تایلند، از سال ۱۹۳۶ تا ۱۹۳۸ وزیر امور خارجه تایلند و از سال ۱۹۳۴ تا ۱۹۳۵ وزیر کشور تایلند بوده است.
بانومیونگ در سال ۱۹۴۹ اقدام به کودتا علیه پلک پیبونسونگکرام رهبر مستبد تایلند کرد اما موفق به این کار نشد سپس به چین رفت و هرگز به تایلند بازنگشت، در سال ۱۹۷۰ به فرانسه رفت و باقی زندگی را در آنجا گذراند، بانومیونگ در ۲ می ۱۹۸۳ در خانه اش در حومه پاریس درگذشت.
بیل پریدی (به انگلیسی: Bill Prady) (زاده ۷ ژوئن ۱۹۶۰) نویسنده تلویزیونی و تهیه کننده تلویزیونی می باشد که در زمینه کمدی موقعیت و برنامه رنگارنگ فعالیت می کند. از جمله آثار او می توان به متأهل... بچه دار، رؤیاپردازی کن، پیشتازان فضا: نسل بعدی، دارما و گرگ، دختران گیلمور اشاره کرد. همچنین او سازنده مجموعه تلویزیونی تئوری بیگ بنگ و ماپت ها نیز می باشد.
https://en.wikipedia.org/wiki/Bill_Prady
ویلیام رید پریدی (به انگلیسی: William Reid Priddy) معروف به رید پریدی، (متولد ۱ اکتبر ۱۹۷۷ در ریچموند، ویرجینیا، آمریکا) بازیکن تیم ملی والیبال آمریکا است. پریدی به عنوان یکی از بهترین پشت خط زن های آمریکا محسوب می شود.
Reid Priddy's official bio at USA Volleyball
Official website of Reid Priddy
Bio at ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

پریدی را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

ناشناس
جهیدن

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی پریدی   • مفهوم پریدی   • تعریف پریدی   • معرفی پریدی   • پریدی چیست   • پریدی یعنی چی   • پریدی یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی پریدی

کلمه : پریدی
اشتباه تایپی : ~vdnd
عکس پریدی : در گوگل

آیا معنی پریدی مناسب بود ؟           ( امتیاز : 97% )