برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
97 1395 100 1

مرگ خوار

مرگ خوار در دانشنامه ویکی پدیا

مرگ خوار
مرگ خواران گروهی از جادوگران در داستان هایهری پاتر هستند که توسط دومین جادوگر بزرگ قرن یعنی لرد ولدمورت رهبری می شوند. مرگ خواران عقیده دارند که جادوگران نژاد برتری نسبت به مشنگ ها هستند و برای همین تمام تلاش خود را برای در اختیار گرفتن قدرت و سروری بر مشنگ ها می کنند. مرگ خواران از طلسم های نابخشودنی برای رسیدن به هدف خود استفاده می کنند. سرشناس ترین چهرهٔ مرگ خواران بلاتریکس لسترنج است که دست راست ولدمورت محسوب می شود و در استفاده از جادوهای سیاه تبحر خاصی دارد.
این افراد در دوران مدرسه دنباله رو ولدمورت بودند و گلچینی از افراد جاه طلب به علاوه انسان های ضعیف که به دنبال حامی بودند. افرادی شرور که به دنبال سرپرست بودند و گروهی عاشق شهرت که بعد از تمام شدن مدرسه با گرفتن یک تتو به شکل اسکلت و مار روی بازوی خود به مرگ خوارها پیوستند. علاوه بر آن وقتی که لرد ولدمورت نتوانست هری پاتر را نابود کند، عده ای از مرگ خوارها وفاداری شان را نسبت به لرد ولدمورت از دست دادند و عده ای دیگر خودشان را از وفاداران به وزارت سحر و جادو جا زدند، اما در کتاب چهارم هری پاتر، وقتی لرد ولدمورت باز می گردد، دوباره مرگ خوارها نزد ولدمورت باز می گردند. در آخر کتاب هفتم هری پاتر نیز، بیشتر مرگ خوارها کشته می شوند.از جملهٔ مرگ خواران می توان به لوسیوس مالفوی، بلاتریکس لسترنج، بارتی کراوچ پسر و ایگور کارکاروف اشاره کرد.
دلیل این نام گذاری(مرگ خوار) این است که برای این افراد و لرد ولدمورت مرگ مانند یک تغذیه است.
ریگولس آرکچروس بلک شخصیت تخیلی سری داستانهای هری پاتر نوشته جی کی رولینگ است. ریگولس بلک (۱۹۶۱-۱۹۷۹) پسر اریون بلک، همسر ولبورگ بلک بود. خانوادهٔ وی جزء اولین جادوگران سیاه بودند. آن ها به اصالت خود افتخار می کردند و اعتقاداتشان در مورد مشنگ زادگان مانند مرگ خواران بود. چون ریگولس نیز چنین طرز فکری داشت و با برادر بزرگش یعنی سیریوس متفاوت بود پسر موردعلاقهٔ مادرش شد.
عکس مرگ خوار


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با مرگ خوار

مرگ خوار را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

بلتريكس
من خودم يه مرگخوارم و مي خوام اين گروه واقعي باشه

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی مرگ خوار   • مفهوم مرگ خوار   • تعریف مرگ خوار   • معرفی مرگ خوار   • مرگ خوار چیست   • مرگ خوار یعنی چی   • مرگ خوار یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی مرگ خوار
کلمه : مرگ خوار
اشتباه تایپی : lv' o,hv
عکس مرگ خوار : در گوگل

آیا معنی مرگ خوار مناسب بود ؟           ( امتیاز : 97% )