مردم زیبا

شبکه مترجمین ایران

دانشنامه عمومی

مردم زیبا ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره داشته باشد:
مردم زیبا ترانه ای از مریلین منسون
مردم زیبا مجموعه ای تلویزیونی درام آمریکایی

مردم زیبا (ترانه). «مردم زیبا» (به انگلیسی: The Beautiful People) ترانه ای از دومین آلبوم استودیویی مریلین منسون به نام ابرستاره ضدمسیح است که به عنوان یکی از تک آهنگ های آن آلبوم در نوامبر ۱۹۹۶ منتشر شد. این قطعهٔ موفق اینداستریال را مریلین منسن و تویگی رامیرز نوشتند و تهیه کنندگی آن بر عهدهٔ ترنت رزنر، دیو اوگیلوی و خود منسن بوده است.
مریلین منسون
۲۹ ثانیه (از ۵:۱۴)
تک آهنگ «مردم زیبا» در زمان انتشارش در ایالات متحده تا ردهٔ ۲۹اُم جدول Mainstream Rock Tracks و ردهٔ ۲۶اُم جدول Modern Rock Tracks صعود کرد و در بریتانیا جایگاه ۱۷اُم جدول پُرفروش ترین تک آهنگ ها را به خود اختصاص داد. وی اچ وان در انتخاب «۱۰۰ ترانهٔ برتر هارد راک تمام دوران» جایگاه ۸۶اُم را به «مردم زیبا» اختصاص داد و در گزینش «۴۰ ترانهٔ برتر متال» در سال ۲۰۰۶ آن را به عنوان ۲۸اُمین ترانهٔ برتر معرفی کرد. استفن توماس ارلواین از آل میوزیک این ترانه را اولین اثر واقعاً عالی منسن دانسته که حتی مخالفانش هم نمی توانند فکر آن را از سرشان بیرون کنند.

مردم زیبا (مجموعه تلویزیونی). مردم زیبا (به انگلیسی: Beautiful People) یک مجموعه تلویزیونی درام آمریکایی ، درباره خانواده ای است که از نیومکزیکو به نیویورک مهاجرت میکنند تا برای خود زندگی جدیدی را رقم بزنند.
دافنه زونیگا در نقش لین کِر
توری دویتو در نقش کارن کِر
سارا فورت در نقش سوفی کِر
جکسون رادبون در نقش نیکولاس فیسک
ریکی مبه در نقش گیدئون لوستیگ
کاتلین مونرو در نقش آنابل بنکس
کایل اشمید در نقش ایوان فراسر
شان وینگ در نقش کریس پریتچت
گزارش تخلف یا اشتباه در معنی

پیشنهاد کاربران

The beautiful people, the beautiful people.
It's all relative to the size of your steeple
مشاهده پیشنهاد های امروز

معنی یا پیشنهاد شما