برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
96 1675 100 1
شبکه مترجمین ایران

محسن چاوشی

محسن چاوشی در دانشنامه ویکی پدیا

محسن چاوشی
محسن چاوشی حسینی (زادهٔ ۸ مرداد ۱۳۵۸ خرمشهر) خواننده، تهیه کننده موسیقی، آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم کننده سبک های پاپ و راک؛ اهل ایران است.
محسن چاوشی قرار بود خواننده تیتراژ فیلم چ ساخته ابراهیم حاتمی کیا باشد، اما به دلیل اظهارات حاتمی کیا در نشست خبری فیلم چ که در این رابطه گفته بود «فیلم بسته شده بود و پس از آن، آقای چاوشی فیلم را دیدند. ایشان خیلی با چ ارتباط برقرار کرد و آن را دوست داشت و در نهایت هم قرار شد یک کار آزاد در این باره انجام دهد نه برای تیتراژ.»، محسن چاوشی در صفحه شخصی خودش نوشت «به دلیل طرح ادعاهایی سراسر وارونه و کذب دربارهٔ نحوه همکاری بنده با پروژه چ در نشست مطبوعاتی این فیلم در جشنواره، بهتر است کماکان سنتوری اولین و آخرین تجربه سینمایی ام باشد.»
در پی قرار گرفتن ریمیکس آهنگ های «قطار» و «عروس من» در نظرسنجی برنامه «هفت ترانه» شبکهٔ شما و همچنین پخش آهنگ «قطار» به عنوان تیتراژ برنامهٔ ساعت ۲۵، از شبکه پنج صدا و سیما، محسن چاوشی بیانیه ای را صادر کرد. وی نیز اعلام کرد: «برای پخش هیچ یک از قطعات آلبوم هایم از من اجازه گرفته نشده است».
محسن چاوشی برای اولین بار در طول سال های فعالیت خود، در میان مردم و در کنسرت مهدی یراحی در سال ۹۲ به عنوان مهمان حضور پیدا کرد که ویدئویی نیز از حضور وی انتشار یافت و جنجالی به پا شد. اگرچه تا پیش از این گفته می شد، محسن چاوشی چند بار به شکلی پنهانی به کنسرت های خوانندگان مختلف رفته است.
محسن چاوشی پیشنهاد همکاری در پروژهٔ «سنتوری مرد پاییزی» اثر داریوش مهرجویی (کارگردان بزرگ سینما) را به صورت غیرمستقیم و محترمانه رد کرد. وی با درخواست مبلغی عدم رضایت خود را به مهرجویی نشان داد که با واکنش شدید وی روبرو شد. جالب توجه است که پس از آن بهرام رادان (بازیگر نقش اول فیلم)، اردوان کامکار (نوازنده ساز سنتور) و یاس (خواننده به نام هیپ هاپ) نیز درخواست مهرجویی را برای حضور در این فیلم رد کردند.
در جریان فصل دوم برنامه استیج، شهرام آذر مدعی شد که محسن چاوشی صدایش را در دستگاه بازسازی می کند و این صدای خودش نیست. پس از این ادعا، محسن چاوشی پستی در اینستاگرامش منتشر کرد و در آن نوشت: «من غریبم و غریب را کاروانسرا لایق است.» او همچنین در کامنتی از هواداران خود ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

نقل قول های محسن چاوشی

محسن چاوشی (زادهٔ ۸ مرداد ۱۳۵۸ در خرمشهر) خواننده و آهنگساز اهل ایران است.
• «باشد بپرسید. حتماً می خواهید بپرسید چرا کنسرت نمی دهم؟ حتماً کم رو هستم و اعتمادبه نفس ندارم؟ دغدغه من چیز دیگری است و نمی خواهم بگویم که هدفم چیست و چرا کنسرت نمی دهم، چراکه هرچقدر هم توضیح بدهم بازمی پرسند چرا کنسرت نمی دهی، پس فایده ای ندارد، همان بهتر که حرف نزنم. بگذارید هر چه می خواهند بگویند. آخر در اینجا کنسرت بیشتر به جنگ شادی می ماند تا کنسرت موسیقی. برف شادی بزنند و یکباره از توی جعبه دربیایند و روی سن ظاهر شوند. صدابردار خوب هم که نداریم، برای همین در اغلب کنسرت ها نه هارمونی وجود دارد نه آن صداهایی که لازم است مخاطب موسیقی از سازها بشنود و صدابرداری بشود. فقط یک کار باری به هر جهت، ارائه می شود که من اهلش نیستم.
• «موسیقی، زبان مشترک همه دنیاست و اگر شما اشراف داشته باشید، حتماً می توانید جایی برای خودتان در این زبان مشترک پیدا کنید؛ حال هرکس به اندازه و نوعی و براساس قدر و تجربه اش.»
• «من از دست ایشان به شدت رنجیده ام. ایشان بخاطر حضور در «سنتوری» موفق به اخذ مجوز شدند و فعالیتهای رسمی شان را در کشور آغاز کردند ولی برای پروژه «سنتوری، مرد پائیزی» رقمی که ایشان تقاضا کردند، رقمی بود که دو سه برابر رقم کارگردان فیلم بود و همین باعث شد من خیلی از دست ایشان رنجیده خاطر شوم. ایشان به جای اینکه یک تشکر خشک و خالی از ما بابت فعالیت های رسمی شان داشته باشند اینگونه جواب ما را داد.

محسن چاوشی را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

خط سوّم
ملقب به آقای خاص موسیقی ایران
وی با خواندن اشعار بزرگانی چون مولانا،سعدی،حافظ،وحشی،شهریار (از آلبوم من خود آن سیزدهم) خدمت بزرگی به جامعه کرد که هم باعث تحولی در موسیقی ایران شد که خوانندگان پاپ،از ترانه های سطحی دست بردارن و برن سراغ اشعار کلاسیک و هم اینکه مردمی که خیلی از شعر کلاسیک فاصله گرفته بود،باعث شد دوباره برگردن و شعر کلاسیک بخونن.
تا به حال ده ها کلیپ پخش شده از مدارس و ... که دانش آموزان و افراد همصدا مولانا رو با صدای چاوشی فریاد میزنن.وجود همچین خواننده ای افتخاره ❤

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی محسن چاوشی   • مفهوم محسن چاوشی   • تعریف محسن چاوشی   • معرفی محسن چاوشی   • محسن چاوشی چیست   • محسن چاوشی یعنی چی   • محسن چاوشی یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی محسن چاوشی

کلمه : محسن چاوشی
اشتباه تایپی : lpsk ]h,ad
عکس محسن چاوشی : در گوگل

آیا معنی محسن چاوشی مناسب بود ؟           ( امتیاز : 96% )