برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
97 1671 100 1
شبکه مترجمین ایران

مایکل جکسون

مایکل جکسون در دانشنامه ویکی پدیا

مایکل جکسون
باید آنجا باشم (۱۹۷۲)
بن (۱۹۷۲)
موسیقی و من (۱۹۷۳)
مایکل، برای همیشه (۱۹۷۵)
غیر معمول (۱۹۷۹)
تریلر (۱۹۸۲)
بد (۱۹۸۷)
خطرناک (۱۹۹۱)
تاریخ: گذشته، حال و آینده، کتاب اول (۱۹۹۵)
شکست ناپذیر (۲۰۰۱)
مایکل جوزف جکسون (به انگلیسی: Michael Joseph Jackson؛ زادهٔ ۲۹ اوت ۱۹۵۸ – درگذشتهٔ ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹) خواننده، ترانه سرا، تهیه کنندهٔ موسیقی، رقصنده، طراح رقص و هنرپیشه اهل ایالات متحدهٔ آمریکا بود. او با نام سلطان پاپ و اِم جِی (MJ) نیز معروف بود. کارهایش در موسیقی و رقص، در کنار زندگی شخصی اش او را به مدت چهار دهه به یکی از چهره های مشهورِ فرهنگ عامهٔ جهان تبدیل کرده بود.
او از ۵ سالگی وارد صنعت موسیقی شد و به مدت ۴۵ سال فعالیت کرد. جکسون، بیتلز و الویس پرسلی با اختلاف بسیار زیاد از دیگر هنرمندان، پرفروش ترین هنرمندان جهان هستند. در سال ۲۰۰۶ کتاب رکوردهای جهانی گینس، رکورد موفق ترین سرگرمی ساز و صحنه گردان تاریخ را به نام جکسون ثبت کرد.
جکسون در طول ۴۶ سال دوران فعالیتش، ۱۰ آلبوم استودیویی منتشر کرد که ۵ تایشان جزو آلبوم های موسیقی جهان">پرفروش ترین آلبوم های جهان هستند. او تنها هنرمندی ست که این تعداد آلبوم پرفروش دارد. همچنین آلبوم تریلر او که در سال ۱۹۸۲ منتشر شد، با فروش بیش از ۱۱۰میلیون نسخه در جهان، پرفروش ترین آلبوم تاریخ موسیقی ست.
عکس مایکل جکسون
مایکل جکسون (انگلیسی: Michael Jackson؛ زادهٔ ۴ دسامبر ۱۹۷۳) بازیکن فوتبال اهل بریتانیا است.
تعداد بازی ها و گل ها فقط مربوط به بازی های لیگ داخلی است.
از باشگاه هایی که در آن بازی کرده است می توان به باشگاه فوتبال شروزبری تاون، باشگاه فوتبال پرستون نورث اند، باشگاه فوتبال کرو آلکساندرا، باشگاه فوتبال بلکپول، باشگاه فوتبال بری، باشگاه فوتبال ترانمره راورز، و باشگاه فوتبال ترانمره راورز، اشاره کرد.
...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

نقل قول های مایکل جکسون

مایکل جکسون (۲۹ اوت ۱۹۵۸ – ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹) خواننده، ترانه سرا، تهیه کننده موسیقی، رقصنده، طراح رقص و بازیگر اهل آمریکا بود.
• «اگر با این احساس که دیگران عاشق شما هستند به دنیا بیایید و با همین احساس دنیا را ترک کنید، با هر اتفاق ناخوشایندی که بین این دو زمان برایتان اتفاق بیافتد کنار خواهید آمد.» کتاب (۱۹۹۲) -> رقصاندن رویا
• «زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفروش ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن ها من را خطاب کردند. آن ها مرا هم جنس باز خطاب کردند. آن ها مرا من بچه باز خوانندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند.» بیانیه ی جکسون در سازمان شبکه ملی (National Action Network headquarters) (جولای ۹، ۲۰۰۲) -> خل
• «مردم فکر می کنند که مرا می شناسند ولی واقعا نمی شناسند. برای همین است که چیزهای اشتباهی درباره ی من می نویسند. در حقیقت من تنها ترین انسان روی زمین هستم، من خیلی خیلی گریه می کنم برای اینکه این آزار دهنده است. اگر رو راست باشم باید بگویم بودن به جای من آزار دهنده است.»
• «من خیلی نگران کودکان هستم، نگران تمام کودکانم در کل جهان، به خاطر آن ها زنده هستم.» دست نوشته های جکسون که در People منتشر شد. (۱۲ اکتبر ۱۹۸۷)
• «دروغ در دوی سرعت شرکت می کند، اما راستی در دوی ماراتن.» Press statement (نوامبر ۲۰۰۳)
• «من نژادم را می دانم. من به آینه نگاه می کنم و می دانم که سیاه پوست هستم.» بیانیه ی جکسون در سازمان شبکه ملی (National Action Network headquarters) (جولای ۹، ۲۰۰۲)
• «توصیف عشق خنده دار است. عشق را می توان به راحتی احساس کرد، اما در عین حال آنقدر لغزنده است که نمی توان درباره اش صحبت کرد. درست مانند یک قالب صابون در وان حمام؛ در دستتان می ماند مگر اینکه زیاد فشارش دهید.»
• «شما نباید در حضور دوستانتان یا کودکانی که از سازمان های خیریه به خانه ی ما می آیند، واژه ی مالکیت "من" را درباره ی وسایل و اسباب بازی هایتان به کار ببرید» قسمتی از نصیحت های مایکل جکسون به فرزندانش
• «من از شش سالگی در صنعت سرگرمی سازی هستم ... به قول چارلز دیکنز «هم بهترین دوران ها ب ...

مایکل جکسون را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

جکسون
پادشاه پاپ

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی مایکل جکسون   • مفهوم مایکل جکسون   • تعریف مایکل جکسون   • معرفی مایکل جکسون   • مایکل جکسون چیست   • مایکل جکسون یعنی چی   • مایکل جکسون یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی مایکل جکسون

کلمه : مایکل جکسون
اشتباه تایپی : lhd;g [;s,k
عکس مایکل جکسون : در گوگل

آیا معنی مایکل جکسون مناسب بود ؟           ( امتیاز : 97% )