برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1447 100 1

مادر (آلبوم)

مادر (آلبوم) در دانشنامه ویکی پدیا

مادر (آلبوم)
مادر (به آلمانی: Mutter) سومین آلبوم گروه آلمانی اینداستریال راک رامشتاین است. این آلبوم در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۰۱ به وسیله موتور میوزیک پخش شد.
آل میوزیک رولینگ استون
عکس مادر (آلبوم)
شیر مادر (به انگلیسی: Mother's Milk) چهارمین آلبوم استودیویی گروه آلترنتیو رد هات چیلی پپرز است که در سال ۱۹۸۹ منتشر شد. تهیه کنندهٔ این آلبوم مایکل بینهورن بود و پخش آن برعهدهٔ شرکت ای اِم آی بود.
آل میوزیک گاید
رولینگ استون
پس از مرگ هیلل اسلواک (گیتاریست) و جدایی جک آیرنز (درامر)، آنتونی کیدیس (خواننده) و فلی (باسیست) با آوردن جان فروشانته به عنوان گیتاریست و چد اسمیت به عنوان درامر جدید گروه را دوباره تشکیل دادند. این تغییرات باعث شدند سبک آلبوم جدید با آثار قبلی رد هات متفاوت باشد. برای مثال فرم نوازندگی فروشانته که بر ملودی تاکید بیشتری از ریتم داشت با فضای آثار پیشین گروه در تضاد بود. از سوی دیگر علاقهٔ بینهورن به ریف های متال و آوردابینگ های بیش از اندازه، با نوازندگی فروشانته سازگار نبود.
شیر مادر از لحاظ موفقیت تجاری، از همهٔ آلبوم های پیشین گروه موفق تر بود به شکلی که در زمان انتشارش در ایالات متحده پنجاه و دومین آلبوم پرفروش بیلبورد ۲۰۰ شد و اولین آلبوم رد هات چیلی پپرز بود که گواهینامهٔ طلا دریافت کرد. ایمی هنسن در وب گاه آل میوزیک این آلبوم را اثری دانسته که باعث شد پای رد هات چیلی پپرز به ام تی وی باز شود، زمینهٔ امضای قرارداد بعدی شان با کمپانی برادران وارنر را فراهم کند و کیدیس و فلی را از جو ناخوشایندی که پس از مرگ اسلواک ایجاد شده بود، برهاند.
قطعهٔ ششم آلبوم با نام «Knock Me Down» به یاد هیلل اسلواک سروده شده است.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با مادر (آلبوم)

مادر (آلبوم) را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی مادر (آلبوم)   • مفهوم مادر (آلبوم)   • تعریف مادر (آلبوم)   • معرفی مادر (آلبوم)   • مادر (آلبوم) چیست   • مادر (آلبوم) یعنی چی   • مادر (آلبوم) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی مادر آلبوم
کلمه : مادر (آلبوم)
اشتباه تایپی : lhnv (Hgf,l)
عکس مادر (آلبوم) : در گوگل

آیا معنی مادر (آلبوم) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )
شبکه مترجمین ایران