برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
96 1682 100 1
شبکه مترجمین ایران

لی پیس

لی پیس در دانشنامه ویکی پدیا

لی پیس
لی گرینر پیس (به انگلیسی: Lee Grinner Pace) (زاده ۲۵ مارچ ۱۹۷۹) بازیگر آمریکایی است.
هابیت: یک سفر غیرمنتظره
هابیت: برهوت اسماگ
هابیت: نبرد پنج سپاه
گرگ و میش: سپیده دم - قسمت دوم
سقوط
لینکلن
نگهبانان کهکشان
مارمادوک
طرح
هنگامی که در رم
کاپیتان مارول
کتاب هنری
یک مرد مجرد
نگه داشتن ساعت ها
لی پیس شیکاگو (اوکلاهاما) متولد شد.مادرش (شارلوت کلوکلر) معلم مدرسه و پدرش (جیمز روی پیس) مهندس بود. او یک خواهر به نام سالی و یک برادر کوچکتر به نام ویلیام دارد.او چندین سال از کودکی اش را به دلیل شغل پدرش که تجارت نفت بود در عربستان سعودی سپری کرد و سپس خانواده اش به هوستون شیکاگو نقل مکان کردند.
شروع علاقه او به بازیگری و فعالیت هنری اش از دوران دبیرستان و بازی در گروه تئاتر دبیرستان هیوستن بوده است.به دلیل علاقه زیاد به بازیگری او مدرسه را رها کرد و به گروه های تئاتر خیابانی پیوست اما دوباره به مدرسه بازگشت. سپس به مدرسه جولیارد رفت و در آنجا با بازی تئاتر هایی همچون رومئو و ژولیت و اثار شکسپیر به تقویت حرفه بازیگری خود پرداخت. در نهایت در سال ۱۹۹۷ او موفق به دریافت مدرک لیسانس بازیگری از مدرسه هنر مدرسه جولیارد شد.
پس از فارغ التحصیلی در چند نمایشنامه برادوی از جمله : "The Credeaux Canvas" و "The fourth sister" ایفای نقش کرد ،او همچنین در تولید تراژدی کوچک گریک لوکاس ستاره دار شد و جایزه "Alucill Lortel" را بعنوان بازیگر برجسته دریافت کرد. اولین بازی تلویزیونی او نقشی کوچک در یکی از قسمت های سریال نظم و قانون بود.
عکس لی پیس


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

لی پیس را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

Aryell
لی پیس یه بازیگر همجنسگرا وبااخلاق وخاص هست.فیلمی که او در ان نقش داشته باشد کامل هست مثل هابیت ولینکلن و هنر و اگر در رم.

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی لی پیس   • مفهوم لی پیس   • تعریف لی پیس   • معرفی لی پیس   • لی پیس چیست   • لی پیس یعنی چی   • لی پیس یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی لی پیس

کلمه : لی پیس
اشتباه تایپی : gd ~ds
عکس لی پیس : در گوگل

آیا معنی لی پیس مناسب بود ؟           ( امتیاز : 96% )