برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
98 1363 100 1

فهرست رویدادهای اینترنتی

فهرست رویدادهای اینترنتی در دانشنامه ویکی پدیا

فهرست رویدادهای اینترنتی
در ذیل فهرستی از رویدادهای اینترنتی، همچون آهنگ ها و تکه کلام های مشهور، تصاویر، ویدئوهای ویروسی و ... آمده است. چنین رویدادهایی به سرعت در اینترنت پخش می شوند و دهان به دهان می چرخند. در روزهای ابتدایی ظهور اینترنت این رویدادها اغلب از طریق رایانامه یا یوزنت پخش می شدند؛ اما امروزه بسیاری از این رویدادها از طریق وب گاه های مشهور و کاربر محور یا شبکه های اجتماعی نظیر ۴چن، فیس بوک، یوتیوب، فلیکر، مای اسپیس، توییتر و ... پخش می شوند.
دوستان شاد درختی، یک سری از کارتون های فلش که شخصیت های حیوانی در آن ایفای نقش می کردند و با حوادث مخوف و خشونت آمیزی مواجه می شدند.
لول کت، مجموعه ای از تصاویر خنده آور از عکس های گربه ها و عبارت هایی که به عمد دارای غلط املایی یا دستوری هستند، همچون «می تواند من چیزبرگر خورد؟». اولین نسخه ها از لول کت ها در ۴چن و شنبه ها منتشر می شدند. از این رو به جای Saturday از واژهٔ Caturday استفاده می کردند.
۲ دختر ۱ فنجان، ویدئویی دربارهٔ مدفوع خواهی دو زن. این ویدئو خود موجب به وجود آمدن یک سری ویدئوهای غیرحرفه ای دیگر شد که واکنش مردم را پس از دیدن ویدئوی اصلی به تصویر می کشیدند.
چارلی انگشت منو گاز گرفت، ویدئویی از دو برادر خردسال که برادر کوچک تر انگشت برادر بزرگ تر را گاز می گیرد.
"دسپاسیتو"٫آهنگ اسپانیایی که توسط لوئیز فونسی و ددی یانکی خوانده شده است.موزیک ویدیو این آهنگ در یوتیوب بیش از ۵ میلیارد بازدید داشته است.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با فهرست رویدادهای اینترنتی

فهرست رویدادهای اینترنتی را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی فهرست رویدادهای اینترنتی   • مفهوم فهرست رویدادهای اینترنتی   • تعریف فهرست رویدادهای اینترنتی   • معرفی فهرست رویدادهای اینترنتی   • فهرست رویدادهای اینترنتی چیست   • فهرست رویدادهای اینترنتی یعنی چی   • فهرست رویدادهای اینترنتی یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی فهرست رویدادهای اینترنتی
کلمه : فهرست رویدادهای اینترنتی
اشتباه تایپی : tivsj v,dnhnihd hdkjvkjd
عکس فهرست رویدادهای اینترنتی : در گوگل

آیا معنی فهرست رویدادهای اینترنتی مناسب بود ؟           ( امتیاز : 98% )