برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
94 1514 100 1
شبکه مترجمین ایران

عبدالرضا داوری

عبدالرضا داوری در دانشنامه ویکی پدیا

عبدالرضا داوری
وبلاگ عبدالرضا داوری
عبدالرضا داوری (زاده ۳۱ فروردین ۱۳۵۲ در تهران)، مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد و از طرفداران و مدافعان نزدیک او است. او در زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد قائم مقام خبرگزاری ایرنا، خبرگزاری رسمی ایران بود و همچنین مدتی مدیر مسئولی روزنامه شهروند را به عهده داشت.
داوری در سال ۱۳۷۰ از دبیرستان هشترودی دیپلم ریاضی و لیسانس و فوق لیسانس خود در مهندسی مکانیک را از دانشگاه تهران دریافت کرد. وی در وبلاگ شخصی خود به دریافت درجه دکتری اقتصاد گرایش توسعه صنعتی از دانشگاه کارلینس نیویورک اشاره نموده است؛ که این مؤسسه یک مرکز آموزش از راه دور بوده و مدارک آن در آمریکا فاقد اعتبار است و بعنوان یک مدرک جعلی شناخته می شود که بدون سابقه علمی و با دریافت پول توسط مراکز نامعتبر صادر می شود. همچنین در رسانه های دولت نهم و دهم بارها از عبدالرضا داوری به عنوان دکتری مکانیک دانشگاه تهران یاد شده اما پیگیری های مکرر خبرنگاران دیگر رسانه ها از دانشکده فنی دانشگاه تهران و جستجو در لیست فارغ التحصیلان دانشگاه تهران برای یافتن نام فارغ التحصیلی با نام عبدالرضا داوری بی نتیجه بوده است. گفتنی است داوری پیش از حضور در دانشگاه تهران نیز در مقطع دکترای دانشگاه تربیت مدرس مشغول به تحصیل بوده که پس از سال ها تحصیل در این دانشگاه نیز نتوانسته مدرک دکتری دریافت کند.
داوری در خرداد ۱۳۸۷ به عنوان مدیرکل پژوهش و جانشین معاون خبر و در تیر ۱۳۸۸ به عنوان قائم مقام مدیرعامل و معاون خبر ایرنا منصوب شد، او از مهر ۱۳۹۱ تا اردیبهشت ۱۳۹۲ مشاور وزیر کشور و رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش این وزارتخانه بود.
عکس عبدالرضا داوری


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

عبدالرضا داوری را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی عبدالرضا داوری   • مفهوم عبدالرضا داوری   • تعریف عبدالرضا داوری   • معرفی عبدالرضا داوری   • عبدالرضا داوری چیست   • عبدالرضا داوری یعنی چی   • عبدالرضا داوری یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی عبدالرضا داوری

کلمه : عبدالرضا داوری
اشتباه تایپی : ufnhgvqh nh,vd
عکس عبدالرضا داوری : در گوگل

آیا معنی عبدالرضا داوری مناسب بود ؟           ( امتیاز : 94% )