برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
97 1612 100 1
شبکه مترجمین ایران

شرک ۳

شرک ۳ در دانشنامه ویکی پدیا

شرک ۳
شرک ۳ (به انگلیسی: Shrek ۳) یا شرک سوم (به انگلیسی: Shrek the Third) قسمت سوم سری کارتون های شرک است که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد.
مایک مایرز در نقش شرک
ادی مورفی در نقش الاغ
کامرون دیاز در نقش پرنسس فیونا
آنتونیو باندراس در نقش گربه چکمه پوش
وقتی پدر فیونا در حال مرگ است از شرک درخواست می کند تا پادشاه شود اما شرک نمی خواهد که چنین مسئولیتی را قبول کند؛ و دوست دارد که آزاد باشد و آزاد زندگی کند. برای همین شرک به همراه فیونا، دانکی (الاغ) و پوس (گربه) به دنبال یک پادشاه مناسب می گردند و شاه آرتور بهترین کسی است که می تواند این مسئولیت را قبول کند. والبته آرتور را بادردسرهای عظیم به شهر خیلی خیلی دور می آورند و در آنجا پرنس چارمینگ در نبود شرک سلطنت را در دست گرفته بود و پرنسس فیونا و راپونزل و ملکه و سفید برفی وزیبای خفته و سیندرلا در چاهی به دنبال راه فرار می گردند بدون اینکه بدانند راپونزل جاسوس چارمینگ است وشرک بالاخره به قلعه نفوذ می کند و…
این بار این انیمیشن توسط انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم دوبله شد. گوینده شرک میثم نیکنام بود. البته یک آنونس از دوبله انجمن گویندگان جوان هم وجود دارد که در آن مشخص شده است محمدرضا علیمردانی به جای شرک گویندگی کرده و مدیر دوبلاژ نیز خودش است. البته این دوبله سال ها پخش نشده بود اما پس از ۱۲ سال دوبله آن در سایت انجمن گویندگان جوان قرار گرفت.
انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم در ویکی پدیا
عکس شرک ۳


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

نقل قول های شرک ۳

شرک ۳ (به انگلیسی: Shrek ۳) یا شرک سوم (به انگلیسی: Shrek the Third) قسمت سوم سری کارتون های شرک است که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد.

شرک ۳ را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی شرک ۳   • مفهوم شرک ۳   • تعریف شرک ۳   • معرفی شرک ۳   • شرک ۳ چیست   • شرک ۳ یعنی چی   • شرک ۳ یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی شرک ۳

کلمه : شرک ۳
اشتباه تایپی : av; ۳
عکس شرک ۳ : در گوگل

آیا معنی شرک ۳ مناسب بود ؟           ( امتیاز : 97% )