برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
97 1388 100 1

شبکه المنار

شبکه المنار در دانشنامه ویکی پدیا

شبکه المنار
شبکه ماهواره ای المنار (به عربی: المنار) شبکه اطلاع رسانی و رسانه ای حزب الله لبنان است.
حزب الله لبنان
شبکه رادیویی النور
در سال ۲۰۰۴ شورای عالی اطلاع رسانی سمعی و بصری فرانسه توافق نامه امضاء شده خود با المنار را لغو کرد. این شورا در سال ۲۰۰۴ توافق نامه ای را با المنار امضاء کرد که در آن شبکه المنار متعهد شد که به قوانین جاری در فرانسه احترام بگذارد و به هیچ وجه به نفرت افکنی، خشونت، تبعیض نژادی، جنسی، دینی یا ملیتی اقدام نکند تا از طریق این قرارداد برنامه های خود را از طریق ماهواره فرانسوی یوتلست پخش کند. یکی از علل لغو این قرارداد پخش برنامه ای بود که در آن، گوینده برنامه به طور تلویحی اسرائیل را به ترویج ایدز در کشورهای عربی متهم کرده بود.
در سال ۲۰۰۴ دولت آمریکا، شبکه المنار را در فهرست گروه های تروریستی قرار داد خبرگزاری مهر این اقدام را با فشار لابی های صهیونیستی دانست. با این اقدام آمریکا شهروندان آمریکایی اجازه کمک مالی به این شبکه را ازدست دادند و همچنین افرادی که با این شبکه در ارتباط بودند حتی درمعرض اخراج از آمریکا قرار گرفتند. اداره ماهواره ای گلوب کاست نیز پس از این اقدام دولت آمریکا از پخش برنامه های این شبکه درآمریکا خودداری کرد.
در سال ۲۰۰۴ دولت آلمان پخش برنامه های المنار را در اماکن عمومی ممنوع کرد همچنین محدودیت هایی همچون، ممنوعیت تبلیغات در المنار، جمع آوری پول و برپائی مهمانی در هتل ها را نیز براین شبکه اعمال کرد. با این حال، ساکنان خانه های شخصی قادر خواهند بود برنامه های آن را دریافت کنند.
عکس شبکه المنار


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با شبکه المنار

شبکه المنار را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی شبکه المنار   • مفهوم شبکه المنار   • تعریف شبکه المنار   • معرفی شبکه المنار   • شبکه المنار چیست   • شبکه المنار یعنی چی   • شبکه المنار یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی شبکه المنار
کلمه : شبکه المنار
اشتباه تایپی : af;i hglkhv
عکس شبکه المنار : در گوگل

آیا معنی شبکه المنار مناسب بود ؟           ( امتیاز : 97% )