برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
94 1360 100 1

سرنوشت (بازی ویدئویی)

سرنوشت (بازی ویدئویی) در دانشنامه ویکی پدیا

سرنوشت (بازی ویدئویی)
«سرنوشت» (به انگلیسی: Destiny) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص و اکشن نقش آفرینی است که توسط اکتیویژن و در سپتامبر ۲۰۱۴ برای پلت فرم های پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ منتشر شده است.
عکس سرنوشت (بازی ویدئویی)
سایه سرنوشت یا سایه خاطرات (به انگلیسی: Shadow of Destiny یا Shadow of Memories) یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی که توسط شرکت کونامی برای کنسول پلی استیشن ۲ ساخته شده است. این بازی در اصل برای پلی استیشن ۲ ساخته شد و در سال ۲۰۰۲ برای مایکروسافت ویندوز و کنسول ایکس باکس توسط شرکت رون کرفت پورت گردید. نسخه پلی استیشن همراه آن نیز ۱ اکتبر ۲۰۰۹ در ژاپن و ۲۶ ژانویه ۲۰۱۰ در آمریکا منتشر شد.
JP ۲۲ فوریه، ۲۰۰۱
NA ۶ مارس، ۲۰۰۱
EU ۳۰ مارس، ۲۰۰۱
مایکروسافت ویندوز
پلی استیشن همراه
در سایه سرنوشت بازیباز کنترل شخصیت اصلی بازی فردی به نام آیک کاش را بر عهده دارد. در ابتدای بازی او در شهری ساختگی به نام لبنس بام، واقع در آلمان است و بعد از خارج شدن از یک قهوه خانه از پشت توسط شخصی ناشناس ضربه چاقویی به او وارد می شود. اما او نمی میرد و در یک اتاق عجیب بیدار می شود. در آن اتاق صدایی مرموز به او شانسی دوباره برای تغییر سرنوشت خود می دهد. آیک توسط وسیله ای به نام دیجی پد باید در زمان سفر کند و از مرگ خود جلوگیری کرده و نقاب را از صورت قاتل خود بردارد.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با سرنوشت (بازی ویدئویی)

سرنوشت (بازی ویدئویی) را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی سرنوشت (بازی ویدئویی)   • مفهوم سرنوشت (بازی ویدئویی)   • تعریف سرنوشت (بازی ویدئویی)   • معرفی سرنوشت (بازی ویدئویی)   • سرنوشت (بازی ویدئویی) چیست   • سرنوشت (بازی ویدئویی) یعنی چی   • سرنوشت (بازی ویدئویی) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی سرنوشت بازی ویدئویی
کلمه : سرنوشت (بازی ویدئویی)
اشتباه تایپی : svk,aj (fhcd ,dnm,dd)
عکس سرنوشت (بازی ویدئویی) : در گوگل

آیا معنی سرنوشت (بازی ویدئویی) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 94% )