برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1506 100 1
شبکه مترجمین ایران

سرزمین آدم کوچولوها

سرزمین آدم کوچولوها در دانشنامه ویکی پدیا

سرزمین آدم کوچولوها
سرزمین کوچولوها یا ممول کوچولو (به ژاپنی: とんがり帽子のメモル Tongari Bōshi no Memoru) نام یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی است که در دهه ۱۹۸۰ میلادی توسط توئی انیمیشن ساخته شد. این مجموعه با نام سرزمین آدم کوچولوها در تلویزیون دولتی ایران پخش شد. نام اصلی این سریال کلاه به سرکوچولو است.
ماجرای اصلی این سریال تلویزیونی درباره دختر کوچکی به نام ممول است که به همراه ۲۴۵ نفر از ساکنان سیاره ریرورو به زمین آمده اند. ممول با یک دختر انسان به نام ماریل (دختر مهربون) دوست می شود که بیمار است و مدتی از وقتش را با او می گذراند. ممول با حیوانات وودلند نیز ملاقات می کند و از یک جغد به نام بوبو برای رفت وآمدش استفاده می کند.
این سریال نخستین بار در ۲۸ مهر سال ۱۳۷۰ از شبکه ۱ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در نسخه ایرانی دوست دختر اسکار، خواهر او معرفی می شود.
همانند بسیاری از مجموعه های کارتونی ژاپنی، به دلیل وجود صدای زن در آهنگ تیتراژ این مجموعه، آهنگ تیتراژ با قطعه ای به نام Sight On The Sea از آهنگسازان Jean-Pierre Decerf & Gerard Zajd جایگزین شده است.
عکس سرزمین آدم کوچولوها


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

نقل قول های سرزمین آدم کوچولوها

سرزمین آدم کوچولوها یا ممول کوچولو (به ژاپنی: とんがり帽子のメモル Tongari Bōshi no Memoru) نام یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی است که در دهه ۱۹۸۰ میلادی توسط توئی انیمیشن ساخته شد. این مجموعه با نام سرزمین آدم کوچولوها در تلویزیون دولتی ایران پخش شد. نام اصلی این سریال کلاه به سرکوچولو است.

سرزمین آدم کوچولوها را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی سرزمین آدم کوچولوها   • مفهوم سرزمین آدم کوچولوها   • تعریف سرزمین آدم کوچولوها   • معرفی سرزمین آدم کوچولوها   • سرزمین آدم کوچولوها چیست   • سرزمین آدم کوچولوها یعنی چی   • سرزمین آدم کوچولوها یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی سرزمین آدم کوچولوها

کلمه : سرزمین آدم کوچولوها
اشتباه تایپی : svcldk Hnl ;,],g,ih
عکس سرزمین آدم کوچولوها : در گوگل

آیا معنی سرزمین آدم کوچولوها مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )