برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1400 100 1

رائلیان

رائلیان در دانشنامه ویکی پدیا

رائلیان
رائلیان نام جنبشی است که اعضای آن بر این باورند که موجوداتی دانشمند و انسان مانند به نام الوهیم توسط سفینه های فضایی که ما آن ها را اشیاء پرنده ناشناخته می دانیم به روی زمین آمده و از طریق علم ژنتیک حیات را بر روی کره زمین خلق کرده اند. الوهیم همانند بشریت روی زمین هستند با علمی ۲۵۰۰۰ سال پیشرفته تر. الوهیم در زبان عبری کلمه ای جمع و به معنی «کسانی که از آسمان آمدند» می باشد که مفرد آن «الوها» است. الوهیم در سیاره ای پیشرفته و پاک و سرشار از لذات زندگی می کنند که رهبر آن یهوه یا الله یا همان هورس خدای یگانه است. در مقابل این مجموعه ابلیس یا ست قرار دارد که می خواهد با جمع آوری سند و مدرک از جنگ و خون ریزی و جنایات انسان بر روی کرهٔ زمین به یهوه ثابت کند که خلقت انسان کاری اشتباه بوده است.
الوهیم
مهندسی ژنتیک
بیوتکنولوژی
اعتقاد رائلیان نسبت به کاینات و گذر زمان، تداعی مفهوم «بینهایت» است. بدین معنی که در بُعد زمان ابتدایی وجود ندارد و انتهایی هم وجود نخواهد داشت. بلکه فقط مانند یک حلقهٔ زنجیر، سهیم در گذر زمان هستیم. بینهایت از دید مکان نیز بدین معنی است که هرچه از بُعد مکان حاضر به ابعاد بالاتر یا پایینتر، یا به اصطلاح دیگر، به ترتیب، به سوی ابعاد کیهانی و اتمی سیر نگرش داشته باشیم به انتها یا ابتدایی ملموس نخواهیم رسید.
بنا بر ادعای کلود وریلهون، پیامبر این جنبش، در ۱۳ دسامبر سال ۱۹۷۳ در منطقهٔ کلرموند فراند در مرکز فرانسه به مدت شش روز متوالی با یک الوها ملاقات کرد و پیام هایی را که شامل حقیقت خلقت حیات روی کرهٔ زمین بود را دریافت کرد. نسخهٔ فارسی این کتاب در پانویس موجود است.
الوهیم از کلود وریلهون (که از سوی الوهیم رائل خوانده شد) درخواست ساخت سفارتی را کردند که به طور مستقیم با بشر تماس بگیرند و خود را معرفی کنند.
عکس رائلیان


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با رائلیان

رائلیان را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی رائلیان   • مفهوم رائلیان   • تعریف رائلیان   • معرفی رائلیان   • رائلیان چیست   • رائلیان یعنی چی   • رائلیان یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی رائلیان
کلمه : رائلیان
اشتباه تایپی : vhmgdhk
عکس رائلیان : در گوگل

آیا معنی رائلیان مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )