برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1373 100 1

دزدان دریایی کارائیب

دزدان دریایی کارائیب در دانشنامه ویکی پدیا

دزدان دریایی کارائیب
دزدان دریایی کارائیب (به انگلیسی: Pirates of the Caribbean) پنج گانه، ساختهٔ گور وربینسکی و راب مارشال است که شامل فیلم های زیر می شود:
۲۰۰۳: دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه
۲۰۰۶: دزدان دریایی کارائیب: صندوقچه مرد مرده
۲۰۰۷: دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان
۲۰۱۱: دزدان دریایی کارائیب: سوار بر امواج ناشناخته
۲۰۱۷: دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی گویند
داستان فیلم در دریای کاراییب رخ می دهد که ماجراهای عده ای دزد دریایی را روایت می کند. دزدی به نام جک اسپارو و الیزابت سوآن و ویل ترنر هستند که در فیلم اول با هم آشنا می شوندو در فیلم دوم جک اسپارو به کاپیتان سختگیری به نام دیوی جونز بدهکار است و با کمک ویل ترنر و الیزابت سوآن سعی به کنترل جونز می گیرد ولی در پایان فیلم در زندان جونز که یک جزیره گمشده است زندانی می شود. در فیلم سوم جک اسپارو به کمک دوست دیرینه اش باربوسا و الیزابت و ویل باز می گردد و با هم تلاش می کنند تا جلوی دشمنان دزدان دریایی بایستند.
جانی دپ در نقش کاپیتان جک اسپارو و نقش اصلی فیلم یک دزد دریایی سرخوش است از خصوصیات او می توان به فرارهای به موقع و از دارایی های او می توان به قطب نمای جادویی او و از سمت های او می شود به ریاست دزدان دریایی و مجمع برادران ولتز اشاره کرد. او کاپیتان کشتی مروارید سیاه نیز است.
ویل ترنر نقش مکمل فیلم با بازی اورلاندو بلوم که در واقع آهنگری است که به دنبال معشوقه اش الیزابت سوآن و پدرش بیل ترنر پا به دریا گذاشته. از مهارت های او می توان به شمشیر بازی او اشاره کرد. او کاپیتان هلندی سرگردان نیز است.
عکس دزدان دریایی کارائیب
دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان (به انگلیسی: Pirates of the Caribbean: At World's End) سومین فیلم از مجموعه فیلم های دزدان دریایی کارئیب است این فیلم همانند دو فیلم دیگر در ژانر تخیلی و ماجراجویانه است.
۱۹ مه ۲۰۰۷ (۲۰۰۷-05-۱۹) (Anaheim prem ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با دزدان دریایی کارائیب

دزدان دریایی کارائیب را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی دزدان دریایی کارائیب   • مفهوم دزدان دریایی کارائیب   • تعریف دزدان دریایی کارائیب   • معرفی دزدان دریایی کارائیب   • دزدان دریایی کارائیب چیست   • دزدان دریایی کارائیب یعنی چی   • دزدان دریایی کارائیب یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی دزدان دریایی کارائیب
کلمه : دزدان دریایی کارائیب
اشتباه تایپی : ncnhk nvdhdd ;hvhmdf
عکس دزدان دریایی کارائیب : در گوگل

آیا معنی دزدان دریایی کارائیب مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )