برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1647 100 1
شبکه مترجمین ایران

دبلیودبلیوئی رزمگاه

دبلیودبلیوئی رزمگاه در دانشنامه ویکی پدیا

دبلیودبلیوئی رزمگاه
رزمگاه (به انگلیسی: Battleground) یک رویداد غیر رایگان (Pay-Per-View) در کشتی حرفه ای می باشد که توسط کمپانی دبلیو دبلیو ای تهیه می شود و این دوره اش هم در ۶ اکتبر ۲۰۱۳ در مجموعه ورزشی فِرست نیاگارا سنتر در بوفالو، نیویورک برگزار شد. در قسمت ۲۹ ژوئیه راو، این pay-per-view به عنوان جایگزین Over The Limit معرفی شد که پیش از این به عنوان رویداد ماه اکتبر برگزار می شد.
رزمگاه شامل مسابقاتی بین دشمنی های موجود، ماجراهای پیش آمده و استوری هایی خواهد بود که پیش از این در برنامه های راو یا اسمک داون پخش شده بود. کشتی گیرها با توجه به مسابقات یا سری اتفاقاتی که برایشان رخ می دهد و تنش را به حد اکثر می رساند، نقش منفی یا قهرمان به خود می گیرند.
دنیل برایان بعد از پیروزی مقابل رندی اورتن در شب قهرمانان بعد از اعتراف داور مسابقه به شمارش سریع از قهرمانی دبلیودبلیوئی عزل شد. با این حال تریپل اچ کمربند را به اورتن هم نداد چرا که به عقیده او و همسرش استفنی مک ماهون، عملکرد اورتن در شب قهرمانان در حدی نبود که از چهره دبلیودبلیوای انتظار می رفت، با این توضیح که آن ها همان اورتن ظالم را می خواهند که پیش تر با خودشان دشمنی داشت. بعد هم اعلام شد که برایان و اورتن بار دیگر در رزمگاه برای کمربند بی صاحب دبلیودبلیوای به مصاف هم خواهند رفت.
در شب قهرمانان، راب ون دَم با قهرمان یعنی آلبرتو دل ریو بر سر کمربند سنگین وزن جهان مبارزه کرد که ون دم آن مسابقه را با سلب صلاحیت(Disqualification) برد. در قسمت ۲۰ سپتامبر اسمکداون، تریپل اچ شانسی مجدد به ون دم برای مسابقه بر سر کمربند سنگین وزن مقابل دل ریو داد. بلافاصله بعد از آن، دل ریو آمد و بطرز وحشیانه ای به ون دم در پشت صحنه حمله ور شد.
عکس دبلیودبلیوئی رزمگاه


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

دبلیودبلیوئی رزمگاه را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی دبلیودبلیوئی رزمگاه   • مفهوم دبلیودبلیوئی رزمگاه   • تعریف دبلیودبلیوئی رزمگاه   • معرفی دبلیودبلیوئی رزمگاه   • دبلیودبلیوئی رزمگاه چیست   • دبلیودبلیوئی رزمگاه یعنی چی   • دبلیودبلیوئی رزمگاه یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی دبلیودبلیوئی رزمگاه

کلمه : دبلیودبلیوئی رزمگاه
اشتباه تایپی : nfgd,nfgd,md vcl'hi
عکس دبلیودبلیوئی رزمگاه : در گوگل

آیا معنی دبلیودبلیوئی رزمگاه مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )