برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1426 100 1

دابسمش

دابسمش در دانشنامه ویکی پدیا

دابسمش
دابسمَش (به انگلیسی: Dubsmash) یک سرویس میزبانی ویدئو است که تحت سیستم عامل های آی اُ اِس و اَندروید ساخته شده است. با استفاده از این نرم افزار، کاربران می توانند، آهنگ یا صدای مورد علاقه خود را از لیستی انتخاب کرده و هم زمان با پخش آن لب بزنند و از خود فیلمبرداری کنند.
اسنپ چت
کاربران این نرم افزار قادر خواهند بود بر روی قطعات صوتی نظیر بخشهایی از آهنگ یا فیلم مورد علاقه اشان یا نقل قولهای معروف، لب بزنند و با فیلمبرداری از خودشان، نوانما بسازند. همچنین کاربران می توانند نوانماهای که خود ساخته اند را در اینترنت به اشتراک بگذارند یا به آن ها جلوه های نوشتاری و فیلترهای رنگی اضافه کنند. کاربران می توانند نوانماهای خود را ذخیره کنند و با استفاده از نرم افزارهای پیام رسان آن ها را برای دیگران ارسال کنند. در ژانویه سال ۲۰۱۵، بیش از ۵۰ میلیون بار در ۱۹۲ کشور جهان دانلود شده بود.
اصطلاح دابسمش در بین فارسی زبانان شبکه های اجتماعی به عنوان ضبط و تولید ویدئوی کوتاهی شناخته می شود که مشخصه اصلی آن لب زنی یا انجام کاری است که هماهنگ با یک صدای سرشناس از پیش موجود دیگری باشد.
عکس دابسمش


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با دابسمش

دابسمش را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

محمدرضا عباسی
تولید تصویر برای صدا، لب خوانی با آهنگ ، برنامه ای است که کاربران به وسیله آن روی صداهای استخراج شده از فیلم ها لب خوانی می نمایند.
مجتبی عیوض صحرا
این واژه انگلیسی است: dubsmash !
گیلانغربی
باسلام دابسمش = لبخوانی وتولید صداهمراه باتصویر متحرک
داریوش درگاهی
با سلام دابسمش= یعنی تولید برای صدا و آهنگ
الناز شاکردوست
dudmash:لبخوانی.همراه باتصویر .
الناز شاکردوست
dubsmash:لبخوانی.همراه باتصویر.

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی دابسمش   • مفهوم دابسمش   • تعریف دابسمش   • معرفی دابسمش   • دابسمش چیست   • دابسمش یعنی چی   • دابسمش یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی دابسمش
کلمه : دابسمش
اشتباه تایپی : nhfsla
عکس دابسمش : در گوگل

آیا معنی دابسمش مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )