حفاظ شاخ گوزنی

شبکه مترجمین ایران

دانشنامه عمومی

حفاظ شاخ گوزنی از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار می باشد. حفاظ ها جزو مصالح ساختمانی و عناصر معماری هستند که می توانند تا حد زیادی در امنیت خانه ها مؤثر باشند. حفاظ ها به دو شکل «بوته ای» و «شاخ گوزنی» است.
«حفاظ بوته ای» نوعی از سازه ای فلزی است که از میلگردهای تیز و فرم یافته است و شاخه های آن با دقت و شکل خاصی در کنار هم قرارگرفته و در سایز و اندازه های مهندسی شده، جوشکاری می شود و با رنگ آمیزی دو پوششه، نمایی از یک بوته خار را جلوه گر می سازد. خصوصیت حفاظ بوته ای شاخه های خار نامنظم آن است و هر یک به جهتی رشد یافته اند و با ایجاد یک شبکه درهم تنیده، عبور را غیرممکن می سازند. حفاظ های رایج که معمولاً از پروفیل و میلگرد ساده ساخته می شوند، از امنیت و زیبایی کافی برخوردار نیست و به همین علت برخی از فعالان صنعت حفاظ با استفاده از نظر آرشیتکت ها و معماران و سازنده گان ساختمان، نسل جدید حفاظ روی دیوار را طراحی نموده اند که هم زیبایی و هم امنیت را یک جا دارند. نسل جدید حفاظ روی دیوار با نام های مختلفی از قبیل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ نی زار، حفاظ لاله ای ساخته می شوند.
«حفاظ شاخ گوزنی» با الهام از شاخ گوزن طراحی شده است. در این حفاظ شاخ های گوزن کاملاً منظم و با الگوریتم خاصی کنار یکدیگر رشد یافته، به طوری که به سختی می توان اختلاف چشمگیری میان شاخ های گوزن یافت. امروزه بیش از ۹۵ در صد حفاظ های تولیدشده در بازار ایران حفاظ شاخ گوزنی است.
گزارش تخلف یا اشتباه در معنی

پیشنهاد کاربران

فاظ شاخ گوزنی:
یکی از انواع حفاظ بروی دیوار می باشد قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های معمول روی دیوار مقرون به صرفه تر و امنیت آن نیز در سطح بالایی قرار دارد.
www. ahansazan. com
تولید کننده مستقیم

https://hefazeiran. ir
نرده محافظ روی دیوار ، حفاظ فلزی ساخته شده با میلگرد های تیز شده برای حفاظت از ورود سارقان به داخل
. www. hefazbartar. com
حفاظ دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و. . . . ساخته میشود . بهترین نوع حفاظ روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ لیلیوم و همچین حفاظ سر نیزه ای که اغلب برای دیوار های کوتاه برای نصب بر روی دیوار قرار میگیرند در نظر گرفته میشود .
https://ahansaze. com
مشاهده پیشنهاد های امروز

معنی یا پیشنهاد شما