برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1388 100 1

جیمز هتفیلد

جیمز هتفیلد در دانشنامه ویکی پدیا

جیمز هتفیلد
جیمز آلن هتفیلد (به انگلیسی: James Alan Hetfield) ترانه سرای اصلی، گیتارنواز و یکی از بنیان گذاران گروه هوی متال متالیکا است.
متالیکا
کرک همت
لارس اولریک
رابرت تروجیلو
جیسون نیوستد
کلیف برتون
جیمز هتفیلد در ۳ اوت ۱۹۶۳ در شهر دونی درمنطقه لوس آنجلس در ایالت کالیفرنیا به دنیا آمد. او فرزند سینتیا باست، یک آواز خوان اپرا، و ویرجیل لی هتفیلد، راننده کامیون بود. نسب او انگلیسی، آلمانی، ایرلندی، و اسکاتلندی است. او یک برادر بزرگتر هم از ازدواج اول مادرش دارد و خواهری که یک سال از وی جوان تر است. والدین او در سال ۱۹۷۶ از هم طلاق گرفتند هنگامی که او ۱۳ سال داشت. والدینش پیروان سر سخت کریسشن ساینس بودند و بر اساس اعتقاداتشان از همه نوع دارو یا درمان پزشکی پرهیز می کردند و به اعتقادشان پایبند ماندند حتی زمانی که سینتیا مبتلا به سرطان شد. این تربیت دستمایه سرودن بسیاری از کارهای جیمز شد، که از شاخصه ترین آن ها می توان به «خدایی که شکست خورد» در آهنگ نام آور متالیکا در سال ۱۹۹۱ اشاره نمود. سینتیا در سال ۱۹۷۹، زمانی که هتفیلد ۱۶ سال داشت درگذشت. پس از درگذشت مادرش هتفیلد با نیم-برادر بزرگترش زندگی نمود. ویرجیل در سال ۱۹۹۶ هم زمان با تور لود متالیکا درگذشت. هتفیلد دوره اول و دوم دبیرستان را در دبیرستان دونی حاضر شد.
جیمز ۹ ساله بود که اولین آموزش های ساز پیانو را آموخت. او سپس شروع به نواختن درامِ برادرش دیوید کرد و سرانجام در ۱۴ سالگی شروع به نواختن گیتار کرد.
از آنجا که پدر و مادر او ویرجیل و سینتیا از پیروان و هواخواهان تعصبی فرقه مسیحیان پروتستان بودند، از این رو، بیشتر دوران جوانی او تحت الشعاع مذهب قرار گرفت. آن ها بنا براعتقاداتشان به شدت مخالف مصرف دارو یا هر گونه کمک پزشکی بودند و ازاعتقاد خود دست نکشیدند تا زمانی که درگذشت مادر او بر اثر بیماری سرطان در شرف وقوع بود.
عکس جیمز هتفیلد


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با جیمز هتفیلد

جیمز هتفیلد را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی جیمز هتفیلد   • مفهوم جیمز هتفیلد   • تعریف جیمز هتفیلد   • معرفی جیمز هتفیلد   • جیمز هتفیلد چیست   • جیمز هتفیلد یعنی چی   • جیمز هتفیلد یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی جیمز هتفیلد
کلمه : جیمز هتفیلد
اشتباه تایپی : [dlc ijtdgn
عکس جیمز هتفیلد : در گوگل

آیا معنی جیمز هتفیلد مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )