برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1453 100 1

جهاد لواط

جهاد لواط در دانشنامه ویکی پدیا

جهاد لواط
جهاد مقعدی یا جهاد لواط (به عربی: جهادالدبر) یا (به عربی: جهادالشرج) یک نام مستعار برای رابطه جنسی مقعدی مرد با مرد در چارچوب جهاد است. ادعای جواز جهاد دبر را مظهر شاهین به اخوان المسلمین نسبت داده است؛ اما منتقدان ادعا می کنند که اتهام «جهاد مقعدی» صرفاً تبلیغاتی به منظور بی اعتبار کردن اخوان المسلمین، داعش و مسلمانان است. همچنین گفته شده است این تصور مبتنی بر شایعه ای در جهان عرب بوده است و همچون جوک تلقی می شده است، اما برخی آن را جدی گرفته اند.
جهاد نکاح
عبدالله حسن عسیری
بنابه نوشتهٔ سایت الف شهوت در نزد تکفیریان بسیار مهم است، آن ها در دنیا اجازه جهاد نکاح حتی با زنان متأهل و دختران نوجوانان را دارند ولی در صورتی که زن در دسترس نداشته باشند یکی از مجاهدین اقدام به ارضای غریزه جنسی سایر رزمندگان خواهد نمود، فردی که با وی لواط شده نیز خود مجاهد خوانده می شود، چرا که اسباب لذت جنسی سایر رزمندگان را فراهم نموده است. در این نظریه، شهوت یکی از اهداف مهم جهاد به شمار می رود.
گفته شده است پنهان کردن بمب در بدن برای پنهان کردن آن از دستگاه های الکترونیکی به کار رفته است. برای قراردادن یک بمب در مقعد، باید شخص جهادی بارها و در طی یک دوره زمانی مورد آمیزش جنسی مقعدی قرار گیرد تا مقعد وی گستردگی لازم را برای قرارگرفتن بمب بدست آورد. برای اینکه جهادی ها بتوانند حجم کافی از مواد منفجره را با خود حمل نمایند نیاز به مقعدهای اتساع شده دارند تا حجم مورد نیاز مواد منفجره بتواند در آن وارد شود.
شیوه بمب در مقعد نخستین بار توسط عبدالله حسن عسیری به منظور ترور محمد بن نایف شاهزاده سعودی در سال ۲۰۰۹ م مورد استفاده قرار گرفت. که انفجار بمب موجب مرگ عبدالله عسیری و رسیدن آسیب جزئی به محمد بن نایف گردید.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با جهاد لواط

جهاد لواط را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی جهاد لواط   • مفهوم جهاد لواط   • تعریف جهاد لواط   • معرفی جهاد لواط   • جهاد لواط چیست   • جهاد لواط یعنی چی   • جهاد لواط یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی جهاد لواط
کلمه : جهاد لواط
اشتباه تایپی : [ihn g,hx
عکس جهاد لواط : در گوگل

آیا معنی جهاد لواط مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )
شبکه مترجمین ایران