برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
96 1389 100 1

جاستین بیبر

جاستین بیبر در دانشنامه ویکی پدیا

جاستین بیبر
دنیای من ۲٫۰ (۲۰۱۰)
زیر دارواش (۲۰۱۱)
باور (۲۰۱۲)
هدف (۲۰۱۵)
جاستین دِرو بیبر (به انگلیسی: Justin Drew Bieber) (زادهٔ ۱ مارس ۱۹۹۴)؛ خواننده، ترانه سرا، آهنگساز، نوازنده، بازیگر و سرگرمیساز کانادایی است.
او در سال ۲۰۰۷، با قرار دادن ویدئوهایی از خواندن خود در یوتوب، در بین کاربران آن وب گاه محبوب شد و در سال ۲۰۰۸ توسط اسکوتر براون، (کسی که بعداً مدیر برنامه هایش شد) به صنعت موسیقی وارد شد. او به طور رسمی خوانندگی را از سال ۲۰۰۹ و با انتشار آلبوم چندآهنگهٔ دنیای من شروع کرد. در سال ۲۰۱۰ اولین آلبوم استودیوییاش با نام دنیای من ۲ که ادامهٔ آلبوم چندآهنگهٔ قبلی اش با نام دنیای من بود، منتشر شد و در رتبهٔ ۱ جدول بیلبورد ۲۰۰ جای گرفت.
پس از انتشار آلبوم دنیای من ۲ توری جهانی را با نام تور دنیای من آغاز کرد. فیلم سه بعدی او نیز با نام هرگز نگو هرگز که یک مستند کنسرتی است در اوایل سال ۲۰۱۱ اکران شد و به پرفروش ترین فیلم مستند، موزیکال و کنسرتی تاریخ آمریکا تبدیل شد. در اواخر سال ۲۰۱۱ دومین آلبوم استودیویی وی با نام زیر دارواش به بازار آمد که همانند آلبوم اولش، شمارهٔ ۱ جدول بیلبورد ۲۰۰ شد. سومین آلبوم استودیویی وی با نام باور در پایان بهار ۲۰۱۲ پخش شد. چهارمین آلبوم استودیویی وی با نام هدف در نوامبر ۲۰۱۵ منتشر شد. این آلبوم موفقیت تجاری داشت و سه تک آهنگ از آن در صدر فهرست ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد قرار گرفتند.
عکس جاستین بیبر
جاستین بیبر: هرگز نگو هرگز (به انگلیسی: Justin Bieber: Never Say Never) نام مستندی سه بعدی است که بر اساس حرفهٔ جاستین بیبر، خواننده و ترانه سرای نوجوان کانادایی ساخته شده است. این فیلم در ۱۱ فوریه ۲۰۱۱ اکران شد.هرگز نگو هرگز شامل قسمت هایی از کنسرت های بیبر در تور دنیای من و همچنین ویدئوهای خانگی او در دوران کودکی و نوجوانی است.
جاستین بیبر
آشر
مایلی سایرس
جیدن اسمیت
شان کینگستون
اسنوپ داگ
لوداکریس
تیناشی
بویز تو من
این مستن ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

نقل قول های جاستین بیبر

جاستین درو بیبر (به انگلیسی: Justin Drew Bieber) (۱۹۹۴)؛ خواننده، ترانه سرا، بازیگر و سرگرمی ساز کانادایی.
• «می خواهم از مایکل جکسون قدردانی کنم. بدون مایکل جکسون هیچ یک از ما اینجا نبودیم».
• «تا همیشه فقط یک مایکل جکسون خواهد بود. او همه چیز را درست انجام می داد. آهنگ هایش احمقانه یا خارج از خطوط وی نبودند. هر فردی دوست دارد که شانس این را داشته باشد که به حرفه ای همچون وی دست یابد، یعنی در آن سطح و منزلت، من هم همین طور. نمی خواهم خیلی زود بزرگ شوم. بسیاری از مردم که این را می خواهند، در اشتباه هستند».
• «من هرگز نمی خواهم چیزی شوم که مردم می خواهند. اینکه در پارتی های شبانه شرکت کنم و گرفتار الکل شوم. من هرگز نمی خواهم طوری رفتار کنم که احترام بچه ها و والدین شان را از دست بدهم. من می خواهم توانایی انجام کاری که مایکل جکسون کرد را داشته باشم. او همواره ترانه های پرهیزکارانه و پاک می خواند؛ و همیشه بچه ها، مادربزرگ ها و پدربزرگ هایشان او را دوست می داشتند. من نمی خواهم در مورد رابطه های جنسی و مواد مخدر بخوانم و ناسزا بگویم. می خواهم در مورد عشق بخوانم و شاید وقتی بزرگ تر شدم بیشتر عاشق شوم. اما می خواهم مورد احترام همه باشم».
• «به نظرم مایکل بهترین است. کاشکی می تونستم به سطح او برسم. اما من دارم کارهای بسیار انجام می دم».
• «من نمی توانم بگویم که از آن ها (خوانندگانی همانند کانیه وست و لیل وین که در ترانه هایشان فحش می دهند و الکل و مسائل جنسی را تبلیغ می کنند) پیروی می کنم. اما از آن چه انجام می دهند خوشم می آید. من فکر می کنم آن ها شگفت انگیز هستند. اما آیا آن ها در سطح مایکل هستند؟ من که فکر نمی کنم! ... راستش کانیه وست تهیه کنندهٔ محبوب من است. او یک نابغه در موسیقی است. اما در سطح مایکل نیست. به نظرم لازمهٔ رسیدن به سطح مایکل این است که بتوانی مردم بسیاری را بدست بیاری که دقیقاً مایکل از پسش بر آمد و کانیه نتوانسته قشر زیادی از مردم باشد. در واقع هیچکس نتوانسته!»

ارتباط محتوایی با جاستین بیبر

جاستین بیبر را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی جاستین بیبر   • مفهوم جاستین بیبر   • تعریف جاستین بیبر   • معرفی جاستین بیبر   • جاستین بیبر چیست   • جاستین بیبر یعنی چی   • جاستین بیبر یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی جاستین بیبر
کلمه : جاستین بیبر
اشتباه تایپی : [hsjdk fdfv
عکس جاستین بیبر : در گوگل

آیا معنی جاستین بیبر مناسب بود ؟           ( امتیاز : 96% )