برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
94 1525 100 1
شبکه مترجمین ایران

ترنت رزنر

ترنت رزنر در دانشنامه ویکی پدیا

ترنت رزنر
مایکل ترنت رزنر (به انگلیسی: Michael Trent Reznor) آهنگ ساز، خواننده، ترانه سرا، نوازندهٔ سازهای مختلف و تهیه کنندهٔ موسیقی آمریکایی و از هنرمندان شاخص موسیقی اینداستریال است.
رِزنر که از سال ۱۹۸۸ آثارش را تحت نام ناین اینچ نیلز منتشر می کند، قبل از آن با گروه هایی از جمله آپشن ۳۰، اگزتیک بردز و تِیپ وُرم همکاری داشته است. او از سال ۲۰۰۷ روابط کاری اش با اینترسکوپ رکوردز را قطع کرد و از آن زمان تاکنون به عنوان هنرمند مستقل، آثارش را تهیه و منتشر می کند. روزنامهٔ لس آنجلس تایمز از رزنر به عنوان یکی از «تحسین برانگیزترین نقش آفرینان» در سبکی که ارائه می کند یاد کرده است.
او در سال ۲۰۱۱ در هشتاد و سومین دوره مراسم اسکار برای همکاری در ساخت موسیقی اوریژینال فیلم شبکه اجتماعی به طور مشترک با آتیکوس راس برنده جایزه اسکار بهترین موسیقی اوریژینال شد. همکاریِ این دو در ساختِ موسیقی برای فیلم های دختری با خالکوبی اژدها و دختر گم شده ادامه یافته است.
رزنر در سال ۱۹۸۹ اولین آلبوم ناین اینچ نیلز را با نام ماشین زیبای نفرت منتشر کرد که با موفقیت تجاری همراه بود و از آن زمان تا به حال چندین مجموعه آلبوم و تک آهنگ دیگر تحت نام آن گروه، روانهٔ بازار کرده است. او طی سال های فعالیت موسیقی اش با هنرمندان مختلفی از سبک های گوناگون همکاری داشته است که از میان آن ها می توان به دیوید بویی، آدرین بلو(گیتاریست کینگ کریمسون)، سائول ویلیامز(خوانندهٔ هیپ هاپ) و مریلین منسون-که از دیدگاه برخی نوچهٔ موسیقایی رزنر است- اشاره کرد.
عکس ترنت رزنر


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ترنت رزنر را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی ترنت رزنر   • مفهوم ترنت رزنر   • تعریف ترنت رزنر   • معرفی ترنت رزنر   • ترنت رزنر چیست   • ترنت رزنر یعنی چی   • ترنت رزنر یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی ترنت رزنر

کلمه : ترنت رزنر
اشتباه تایپی : jvkj vckv
عکس ترنت رزنر : در گوگل

آیا معنی ترنت رزنر مناسب بود ؟           ( امتیاز : 94% )