برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
94 1510 100 1
شبکه مترجمین ایران

بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران در دانشنامه ویکی پدیا

بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران بانک ایرانی است،یکی از بانک های دولتی می باشد که به عنوان بازوی ارائهٔ خدمات مالی و بانکداری سازمان تأمین اجتماعی ایران فعالیت می کند. بانک رفاه در سال ۱۳۳۸ تأسیس شد و بر اساس آمار سال ۱۳۹۷ این بانک مالک شبکه ای از ۱۰۳۵ شعبه بانک است و ۹۸۳۵ نفر در آن اشتغال دارند.بانک رفاه در یک نگاه مجموع دارایی های بانک رفاه در سال ۱۳۹۲ بالغ بر ۱۷۹ هزار میلیارد ریال و در انتهای سال ۱۳۹۴ بالغ بر ۴۵۸ هزار میلیارد ریال برآورد شده است.
وبگاه رسمی بانک رفاه کارگران
وب گاه رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
وب گاه رسمی سازمان تامین اجتماعی
بانک رفاه کارگران در اجرای تبصره ماده ۳۹ قانون بودجه سال ۱۳۳۸ کشور و ماده ۳۸ سازمان بیمه های اجتماعی به منظور سرمایه گذاری و بهره برداری از وجوه بیمه کارگران با هدف کمک به تأمین رفاه و ایجاد تسهیلات لازم برای رفع نیازمندیهای طبقه کارگر در تاریخ ۱۳۳۹/۵/۲۷ تشکیل و به ثبت رسید و عملیات خود را از ششم فروردین ۱۳۴۰ با افتتاح شعبه مرکزی در تهران و شعبه اصفهان آغاز کرد. سرمایه اولیه این بانک چهار صد میلیون ریال و از سوی سازمان تأمین اجتماعی تأمین شد. بانک رفاه یک بانک تجاری شناخته شده و با پنجاه و هشت سال تجربه در ارائه خدمات بانکی ، بهره مندی از ۹۸۳۵ نیروی انسانی و در اختیار داشتن ۱۰۳۵ شعبه فعال در سراسر کشور ، می کوشد از طریق ارائه مطلوب انواع خدمات بانکی ، رضایت عموم اقشار جامعه را تأمین نماید.
این بانک با برخورداری از اعتماد مردم و توانمندی بالای سرمایه انسانی خود ، در اجرای سیاست های کلان اقتصادی دولت جمهوری اسلامی ایران به ویژه در بخش صادرات کالاهای غیر نفتی و تولیدات صنعتی و کشاورزی ، خدمات ارزشمندی را صادر کنندگان کشور ارائه می دهد. بانک رفاه از نظر بانک های معتبر بین المللی، یکی از خوشنام ترین بانک های تجاری محسوب می شود که با داشتن کارگزاران منتخب از بانک های تراز اول دنیا ، نیازهای مشتریان خود در عملیات بانکی بین المللی را مرتفع می سازد.
بانک رفاه دارای ۱۰۳۵ شعبه در سراسر ایران است.شعبه مرکزی آن در تهران قرار دارد. تعداد کارکنان آن ۹۸۳۵ نفر است.
عکس بانک رفاه کارگران
...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

بانک رفاه کارگران را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی بانک رفاه کارگران   • مفهوم بانک رفاه کارگران   • تعریف بانک رفاه کارگران   • معرفی بانک رفاه کارگران   • بانک رفاه کارگران چیست   • بانک رفاه کارگران یعنی چی   • بانک رفاه کارگران یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی بانک رفاه کارگران

کلمه : بانک رفاه کارگران
اشتباه تایپی : fhk; vthi ;hv'vhk
عکس بانک رفاه کارگران : در گوگل

آیا معنی بانک رفاه کارگران مناسب بود ؟           ( امتیاز : 94% )