برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
98 1501 100 1
شبکه مترجمین ایران

بازی های آسیایی ۱۹۷۴

بازی های آسیایی ۱۹۷۴ در دانشنامه ویکی پدیا

بازی های آسیایی ۱۹۷۴
عکس بازی های آسیایی ۱۹۷۴
تمبر یادبود بازی های آسیایی ۱۹۷۴ تمبری است از نوع یادبود که به مناسبت بازی های آسیایی ۱۹۷۴ و در سال ۱۳۵۳ خورشیدی، در ۲ سری چاپ گردید. این تمبر توسط پست ایران منتشر گردید.
نام: تمبر یادبود بازی های آسیایی ۱۹۷۴
سال: ۱۳۵۳
نوع: یادبود و مناسبت
تیراژ: ۳۰۰۰۰۰
تعداد در سری: ۲
قیمت روز تمبر: ۱۰ ریال
افغانستان در بازی های آسیایی تهران که از دهم تا بیست و پنجم شهریور ۱۳۵۳ (یکم تا شانزدهم سپتامبر ۱۹۷۴) در تهران پایتخت ایران برگزار شد شرکت کرد. ورزشکاران افغانستان در پایان مسابقات با کسب یک مدال برنز در جدول مدال ها در رتبه ۱۹ قرار گرفتند.
ایران، به مانند ۲۵ کشور دیگر آسیایی، به عنوان میزبان در بازی های آسیایی ۱۹۷۴ که در شهر تهران کشور ایران، برگزار می شد، با ۳۱۴ شرکت کننده در ۱۶ رشته ورزشی، شرکت کرد. پرجمدار ایران در این بازی ها، مسلم اسکندر فیلابی بود. این کشور با کسب سی و شش مدال طلا، بیست و هفت مدال نقره و هفده مدال برنز و در مجموع ۸۱ مدال، با رتبه دوم این بازی ها، به کار خود پایان داد. پدیده نادر این مسابقات، پرجمدار ایران، اسکندر فیلابی بود که در هر دو رشته کشتی آزاد و کشتی فرنگی، در دسته سنگین وزن، توانست به مقام قهرمانی برسد. در این دوره، همچنین تیم شمشیربازی بانوان ایران، نیز به مقام قهرمانی رسیدند.
کمیته ملی المپیک، جدول مدال ها
تارنمای پارس ورزشی
میزبانی که منجر به تقاضای المپیکی شد! هفتمین دوره بازی های آ ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

بازی های آسیایی ۱۹۷۴ را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی بازی های آسیایی ۱۹۷۴   • مفهوم بازی های آسیایی ۱۹۷۴   • تعریف بازی های آسیایی ۱۹۷۴   • معرفی بازی های آسیایی ۱۹۷۴   • بازی های آسیایی ۱۹۷۴ چیست   • بازی های آسیایی ۱۹۷۴ یعنی چی   • بازی های آسیایی ۱۹۷۴ یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی بازی های آسیایی ۱۹۷۴

کلمه : بازی های آسیایی ۱۹۷۴
اشتباه تایپی : fhcd ihd Hsdhdd ۱۹۷۴
عکس بازی های آسیایی ۱۹۷۴ : در گوگل

آیا معنی بازی های آسیایی ۱۹۷۴ مناسب بود ؟           ( امتیاز : 98% )