برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1670 100 1
شبکه مترجمین ایران

ایندیپندنت

ایندیپندنت در دانشنامه ویکی پدیا

ایندیپندنت
ایندیپندنت یک روزنامهٔ صبح بریتانیایی آنلاین چاپ لندن؛ تأسیس شده در سال ۱۹۸۶ است. از سال ۱۹۹۷ این روزنامه به عنوان روزنامهٔ صبحگاهی ایندیپندنت در لندن، و توسط سازمان اخبار و رسانه های ایندیپندنت تونی اریلی (بازیگر بین المللی پیشین راگبی یونیون)، اداره و کنترل می شد. در سال ۲۰۱۰ امتیاز این روزنامه به الیگارش روسی الکساندر لبدف فروخته شد و از آن سال تحت مالکیت او؛ (الکساندر لبدف)، اداره می شود. لبدف در سال ۲۰۱۷، بین ۲۵ تا ۵۰ درصد سهام روزنامه را به یک تبعهٔ عربستان سعودی به نام سلطان محمد ابوالجدایل فروخت. این روزنامه، که به آن ایندی (Indy) نیز گفته می شود، از جدیدترین روزنامه های بریتانیا است. در سال ۲۰۰۴ میلادی توسط British Press Awards به عنوان روزنامهٔ برتر سال شناخته شد.
ایونینگ استاندارد
ایندیپندنت در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۱۶ آخرین نسخهٔ چاپی خود را منتشر کرد و اعلام کرد که از این پس فقط از طریق اینترنت به انتشار اخبار می پردازد.
این روزنامهٔ اینترنتی در ژوئیهٔ ۲۰۱۸ اعلام کرد که به گروه سعودی پژوهش و بازاریابی اجازه داده است، نسخه های خاورمیانه ای این روزنامه را تحت همان عنوان ایندیپندنت به چهار زبان عربی، فارسی، اردو، و ترکی استانبولی از اواخر ۲۰۱۸ منتشر کند. مالکیت و مدیریت نسخه های جدید با گروه سعودی پژوهش و بازاریابی است، ولی از همان استانداردها و معیارهای روزنامهٔ اصلی ایندیپندنت تبعیت خواهد شد.
در همین راستا نسخهٔ فارسی در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد. با شروع به کار بخش فارسی ایندپندنت، سردبیری این بخش بر عهده، کاملیا انتخابی فرد، روزنامه نگار ایرانی، نهاده شده است.
عکس ایندیپندنت
ایندیپندنت ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره داشته باشد:
ایندیپندنت (فیلم ۲۰۰۰)
ایندیپندنت (فیلم ۲۰۰۷)
«ایندیپندنت» (انگ ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ایندیپندنت در دانشنامه آزاد پارسی

ایندیپِنْدنت (Independent)
روزنامۀ چاپ انگلستان. نخستین شمارۀ آن، در ۱۷ اکتبر ۱۹۸۶، به سردبیری آندریاس واتیام اسمیتو با همکاری دو نفر از همکاران مطبوعاتی او منتشر شد. هدف واتیام اسمیت چاپ روزنامه ای مستقل بود که به هیچ حزب و گروهی وابستگی مالی و فکری نداشته باشد. او تلاش می کرد گزارش ها و تفسیرهای بی طرفانه ای در مورد مسائل داخلی و جهان چاپ کند. شمارگان آن، در نوامبر ۲۰۰۴، حدود ۲۶۵هزار نسخه بود.

ایندیپندنت را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

مجیدنامجو
گروه مستقل

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی ایندیپندنت   • مفهوم ایندیپندنت   • تعریف ایندیپندنت   • معرفی ایندیپندنت   • ایندیپندنت چیست   • ایندیپندنت یعنی چی   • ایندیپندنت یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی ایندیپندنت

کلمه : ایندیپندنت
اشتباه تایپی : hdknd~knkj
عکس ایندیپندنت : در گوگل

آیا معنی ایندیپندنت مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )