برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1569 100 1
شبکه مترجمین ایران

افرایم

افرایم در دانشنامه ویکی پدیا

افرایم
عکس افرایم
افرایم یک پاتریارک در کتاب مقدس بود.
قبیله افرایم
افرایم، یوتا
ماونت افریم، نیوجرسی
افرایم همچنین ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره داشته باشد:
افرایم اچ. فاستر (به انگلیسی: Ephraim H. Foster) سناتور سابق عضو حزب ویگ بود. وی در سال ۱۸۳۸ تا ۱۸۳۹ و ۱۸۴۳ تا ۱۸۴۵ میلادی سناتور ایالت تنسی در سنای ایالات متحده آمریکا بود.
فهرست نمایندگان سابق مجلس سنای ایالات متحده
فهرست نمایندگان مجلس سنای ایالات متحده از تنسی
افرایم دیورولی (به انگلیسی: Efraim Diveroli) متولد (۲۰ دسامبر ۱۹۸۵) یک فروشنده سابق آمریکایی سلاح و نویسنده است. شرکت او (AEY Inc) یک پیمانکار خرده سلاح به وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون بود. دولت ایالات متحده آمریکا AEY را به دلیل نقض قرارداد و فروش غیرقانونی مهمات غیراستاندارد و تاریخ گذشته چینی به ارزش ۳۰۰ میلیون دلار به پنتاگون برای افغانستان که دیورولی و شریکش دیوید پاکوز اقدام به بسته بندی دوباره مهمات چینی کرده بودند معلق کرد. به دلیل نتیجه و بازتاب این قرارداد کنگره و ارتش آمریکا شروع به بررسی گسترده کرده و پروسه تهیه دولتی را اشتباه خواندند و شروع به تغییر قوانین در ثبت قرارداد با اشخاص و شرکت ها نمودند.
https://www.efraimdiveroli.com/
دیورولی به چهار سال حبس در زندان فدرال محکوم شد. تاد فیلیپس در سال ۲۰۱۶ فیلم درام کمدی، سگ های جنگی (به انگلیسی: War Dogs)، که از زندگی نامه افرایم دیورولی و دیوید پاکوز و وقایع آن زمان الهام گرفته را ساخت که در آن فیلم جونا هیل نقش دیورولی را بازی کرده است.
...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

افرایم در دانشنامه آزاد پارسی

اِفْرایِم (Ephraim)
به روایت عهد عتیق، کوچک ترین پسر یوسف پیامبر. جدش یعقوب برکت نخست زادگی را به او داد و سبط اسرائیلی افرایم از نسل او پدید آمد (پیدایش ۴۱، ۴۶، ۴۸). افرایمیان، که ساکن اطراف عبادتگاه هایی در شیلوه و شِکیم بودند، بر همسایگان خود سلطۀ سیاسی و اقتصادی یافتند. از این رو همۀ مملکت شمالی اسرائیل را گاه افرایم نیز خوانده اند.

افرایم را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی افرایم   • مفهوم افرایم   • تعریف افرایم   • معرفی افرایم   • افرایم چیست   • افرایم یعنی چی   • افرایم یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی افرایم

کلمه : افرایم
اشتباه تایپی : htvhdl
عکس افرایم : در گوگل

آیا معنی افرایم مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )