برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
94 1402 100 1

اریکسون

اریکسون در دانشنامه ویکی پدیا

اریکسون
اریکسون، (به انگلیسی: Ericsson) شرکت تجهیزات مخابراتی سوئدی و چندملیتی است، که در سال ۱۸۷۶ توسط لارس مگنوس اریکسون تأسیس شد.
وب گاه رسمی شرکت اریکسون
فعالیت اولیه این شرکت در زمینه تعمیرات تجهیزات تلگراف بود و فعالیت های تولیدی اریکسون، با ساخت قطعات دستگاه های تلفن و سیستم ها و تجهیزات تلفن خانه آغاز گشت.
از آن زمان این شرکت به طور مستمر در حال گسترش در سوئد و سایر کشورها بوده است و دارای دفتر در ایران نیز می باشد. حضور پر رنگ اریکسون در استکهلم به گسترش این شهر و تبدیل آن به یکی از مراکز تکنولوژی اطلاعات در اروپا کمک شایانی کرده است.
امروزه اریکسون به یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده سیستم های ارتباطی و مخابراتی، همچنین ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات است و به همراه شرکت های زیرمجموعه خود یکی از اصلی ترین بازیگران در صنعت شبکه های تلفن همراه و سیستم های چندرسانه ای اینترنتی، در اروپا بشمار می آید.
عکس اریکسون
سیارک ۱۱۵۲۱ (به انگلیسی: 11521 Erikson، نامگذاری:1991GE9) یازده هزار و پانصد و بیست و یکمین سیارک کشف شده است که در ۱۰ آوریل ۱۹۹۱ کشف شد.
قدر مطلق سیارک برابر ۱۳٫۴۰ است.
اریکسون آر۳۱۰اس (به انگلیسی: Ericsson R310s)، یک نمونه از گوشی های تلفن همراه سری آر (به انگلیسی: R) شرکت اریکسون بود که توسط همین شرکت به بازار عرضه و برای استفاده در شرایط محیطی دشوار طراحی شده بود.
اریکسون آر۳۸۰ (به انگلیسی: Ericsson R380)، یک نمونه از گوشی های تلفن همراه سری آر (به انگلیسی: R) شرکت اریکسون می باشد که توسط همین شرکت به بازار عرضه شده است. آر۳۸۰ اولین دستگاهی بود که به عنوان گوشی هوشمند به بازار معرفی شد و اولین دستگاهی ب ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با اریکسون

اریکسون را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی اریکسون   • مفهوم اریکسون   • تعریف اریکسون   • معرفی اریکسون   • اریکسون چیست   • اریکسون یعنی چی   • اریکسون یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی اریکسون
کلمه : اریکسون
اشتباه تایپی : hvd;s,k
عکس اریکسون : در گوگل

آیا معنی اریکسون مناسب بود ؟           ( امتیاز : 94% )