برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1381 100 1

آب شناس (فیلم)

آب شناس (فیلم) در دانشنامه ویکی پدیا

آب شناس (فیلم)
آب شناس (انگلیسی: The Water Diviner) فیلمی به کارگردانی راسل کرو است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. از بازیگران آن می توان به جای کورتنی، اولگا کوریلنکو، و راسل کرو اشاره کرد. این اولین فیلم راسل کرو در مقام کارگردان به شمار می رود. آب شناس در زبان فارسی به معنی شخصی است که می داند کدام جای از زمین آب دارد و کدام جا آب ندارد.
تروی لام
اندرو میسن
کیت راجر
جاشوا کانر یک کشاورز و آب شناس استرالیایی است. او پدر ۳ پسر به نام های آرتور، ادوارد و هنری است که عضو آنزاک بوده اند و تصور می شود که در نبرد گالیپولی (نبرد چاناق قلعه) در جریان جنگ جهانی اول کشته شده اند. الیزا همسر کانر که تاب تحمل این غم را ندارد اقدام به خودکشی می کند. جاشوا تصمیم می گیرد که جنازه های پسرانش را بیابد و در کنار قبر مادرشان به خاک بسپارد. جاشوا به استانبول سفر می کند و در هتلی در استانبول اقامت می کند، در آنجا با زنی به نام عایشه آشنا می شود که مدیر هتل است. کانر در مسیر جستجوی پسرانش به افسری به نام حسن برمی خورد و از کمک های او بهره مند می شود.
عکس آب شناس (فیلم)


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

نقل قول های آب شناس (فیلم)

آب شناس (به انگلیسی: The Water Diviner) فیلمی به کارگردانی راسل کرو است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. از بازیگران آن می توان به جای کورتنی، اولگا کوریلنکو، و راسل کرو اشاره کرد. این اولین فیلم راسل کرو در مقام کارگردان به شمار می رود.

ارتباط محتوایی با آب شناس (فیلم)

آب شناس (فیلم) را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

محمد علی عشرتی
آب شناس ترجمه‌ی دقیق و خوبی برای واژه water diviner نیست.در حقیقت آب شناس به کسی گفته می شود که ماهیت آب را از نظر مواد و خواص می شناسند یا بررسی می کند.ولی در جنوب شرق کشور مان کسانی هستند که با بدست گرفتن یک تکه چوب در هر یک از دستان خود(مانند حالت عاجهای فیل)و حرکت کردن در منطقه مورد نظرشان محل وجود آب را کشف می کنند.عمل آب یابی گمانه زنی و فاعل این کار را گمانه زن می گویند. فیل هم بعنوان بهترین حیوان آب یاب با استفاده از حالت عاجهای خود مخازن زیر زمینی آب را تشخیص می دهد.در ارتش شوروی سابق هم واحدی بنام واحد گمانه زن وجود داشت.ولی از آنجاییکه گمانه زنی مختص آب نیست، بهتر است برای واژه water diviner �گمانه زن آب �در نظر گرفته شود.

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی آب شناس (فیلم)   • مفهوم آب شناس (فیلم)   • تعریف آب شناس (فیلم)   • معرفی آب شناس (فیلم)   • آب شناس (فیلم) چیست   • آب شناس (فیلم) یعنی چی   • آب شناس (فیلم) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی آب شناس فیلم
کلمه : آب شناس (فیلم)
اشتباه تایپی : Hf akhs (tdgl)
عکس آب شناس (فیلم) : در گوگل

آیا معنی آب شناس (فیلم) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )