metallica

شبکه مترجمین ایران

به انگلیسی

• famous hard rock band from the united states

پیشنهاد کاربران

یک سبک از موسیقی هوی متال
یک گروه از سبک متال
گروه هوی متال آمریکایی
اصطلاحا به نوعی آوا گفته میشود که از موتور اتومبیل شنیده میشود
متال یه سبک موسیقی است
متالیکا یه اسمه که معنی ندارد
معادل پارسی کلمه متالیکا یعنی فرهنگ متال
نام یک گروه موسیقی هارد راک آمریکایی
به نوعی صوت گفته می شود که پس از بیشتر شدن دور موتور از موتور اتومبیل خارج می شود که گروه موسیقی سبک راک آمریکایی metallica از این واژه برای نام خود استفاده کرده است به دلیل علاقه ی فراوان خواننده ی این گروه به اتومبیل و مکانیکی
گروه موسیقی آمریکایی در سبک ترش متال
دوستان متالیکا یک سبک نیست بلکه فقط اسم یکی از مهم ترین گروه های این سبک ( متال ) هست، و معنی اون هم دوستان در بالا اشاره کردند.
واژه Metallica معنی خاصی ندارد؛ یکی از مهمترین موارد کاربردش، عنوان گروه موسیقی آمریکایی بود که در تاریخ سبک Thrash Metal، Heavy Metal، Hard Rock و امثالهم از اثرگذارترین ها بوده است که همگی زیرشاخه های سبک Metal هستند.
عناصر مهم این سبک، Distortionهای نه چندان زیاد، ریتم سریع و ملودی هایی است که پستی و بلندیِ چندانی ندارند؛ هرچند این عبارت همواره صادق نیست، اما عموماً می توان موارد مذکور را در موسیقی های این چنینی دید. اغلب اعضای گروه که در این سبک ها می نوازند، متشکل از دو گیتاریست ( Lead and Rythm ) ، بیسیست و درامر هستند. گاهاً Vocal یکی از نوازندگان یا شخصیتی جداست.
به طور کلی هر اثر موسیقایی به خودیِ خود سبکی منحصربه فرد دارد، چرا که خالقش منحصربه فرد است و اسامی که به عنوان سبک می شناسیم، بیشتر به کمک مان می آیند تا دسته بندی کنیم.
مشاهده پیشنهاد های امروز

معنی یا پیشنهاد شما