intraoral camera

پیشنهاد کاربران

Intraoral cameras are cameras used by dentists or doctors to show a patient the interior of their mouth, as an alternative to using a mirror. They were first introduced in 1989 and are now widely used in dental offices.
...
[مشاهده متن کامل]

دوربین های داخل دهانی، قلم های کوچک دیجیتالی هستند که بدون ایجاد درد، ناراحتی و عارضه های ناخوشایند، ضمن مشارکت بیمار در پروسه درمان، تصاویر با کیفیتی را در کمترین زمان ممکن تهیه نموده و بلافاصله روی مانیتور به نمایش در می آورند. آنها به بخش جدایی ناپذیر دندانپزشکی دنیا تبدیل شده اند و به دلیل حضور بیمار در مراحل تشخیص، درک بهتر و توصیه پذیری بیشتری را فراهم می کند.
دوربین داخل دهانی یک دوربین ویدئویی کوچک دستی است که اندازه ای در حدود آینه دندانپزشکی یا یک خودنویس دارد و یک غلاف پلاستیکی یک بار مصرف دارد که برای جلوگیری از انتقال آلودگی استفاده میشود. از دوربین داخل دهانی برای گرفتن تصویر از دندانها با بزرگ نمایی 25 برابر و ایجاد تصویر از آنها بر روی نمایشگر استفاده میشود تا بتوان به خوبی آنها را با بیمار بررسی کرد. همچنین از این دوربین برای گرفتن فیلم از تمامی فضای داخل دهان استفاده میشود تا بتوانید مشکلاتی مانند رسوبات و جرمها، پوسیدگی دندان، ساییدگی دندان و شکستگی یا خالی شدن پر کردگی دندان را ببینید. در نهایت تصاویری برای ثبت در پرونده بیمار گرفته میشود تا به عنوان مرجعی برای نتیجه درمانهای کنونی و آینده از آن استفاده شود. حتی میتوان این تصاویر را چاپ کرد و همراه با خود به منزل برد

بپرس