برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
94 1682 100 1
شبکه مترجمین ایران

anal


(روان شناسی - بنا به عقیده ی فروید) دومین مرحله ی روان جنسی (از یک و نیم تا سه سالگی)، مقعدی، وابسته به یا مجاور کون، مرزی، مخرجی، مخفف:، تشبیه، تجزیه و تحلیل، مربوط به مقعد، مجاور مقعد

بررسی کلمه anal

صفت ( adjective )
مشتقات: anally (adv.)
(1) تعریف: of or pertaining to the anus.

(2) تعریف: in psychoanalysis, denoting or pertaining to a stage of psychological development characterized by interest in or attention to the anus.

معنی anal در دیکشنری تخصصی

Anal
[زمین شناسی] مقعدى ، مربوط به آخرین مفصل شکم - مربوط به قاعده بال و قسمت پایینی آن.
[بهداشت] یاخته خلفی - سلول مخرجی
[بهداشت] پره خلفی
[بهداشت] رگبار خلفی

معنی کلمه anal به انگلیسی

anal
• of the anus
• anal means relating to the anus.
anal sex
• sexual act of inserting the penis into the anus

anal را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

رامین آرام
ماهیچه اسفنگتر در پزشکی گویند
-
نوعی فعالیت جنسی که مرد آلت تناسلی خود را در سوراخ باسن زن فرو میکند.vaginal هم یک نوع دیگشه که مرد آلت تناسلی خود را در آلت تناسلی زن فرو میکند.قصد بی ادبی نداشتم فقط خواستم اطلاعاتتون بره بالا.
D
یک نوع فعالیت جنسی از نوع دخولی،که صرفا جنبه تفریح و لذت دارد. فعالیت واژینال(دخول به آلت تناسلی زن) نوع دیگر فعالیت دخولی است که علاوه بر جنبه تفریحی و شهوانی،میتواند جهت تولید مثل نیز صورت گیرد.فعالیت واژینال هیچ ضرری برای زوجین نخواهد داشت و دلیل آن آفرینش دقیق خداوند است.یعنی آلت تناسلی بانوان جوری آفریده شده که فعالیت جنسی از طریق آن هیچ ضرری ندارد.اما یکی از معایب آن،خطر بارداری است.یعنی کسانی که نمیخواهند باردار شوند،یا باید فعالیت جنسی واژینال انجام ندهند،یا اینکه از راه های مختلفی استفاده کنند تا اسپرم وارد رحم نشود.
فعالیت جنسی آنال یا همان دخول مقعدی،بر خلاف واژینال که فقط توسط مرد-زن انجام میشود، توسط مرد-مرد و مرد-زن نیز میتواند انجام شود که دلیل آن چیزی جز تخلیه شهوت و تفریح نیست.این نوع فعالیت برای مقعد فرد ضرر دارد.حاشیه سوراخ مقعد از بافت اسفنجی تشکیل شده است.بنابراین اگر گشاد شود هرگر به حالت قبل خود باز نمیگردد. و به دلیل اینکه سوراخ مقعد بسیار کوچک است،میتواند به آلت تناسلی مرد آسیب وارد کند.

🔴 آیا تا به حال به قدرت خداوند در این زمینه پی برده‌اید؟
خداوند درون آلت تناسلی زن پرده‌ای به نام بکارت را خلق کرد.تا این بتواند گواهی بر این باشد که این بانو پاک است و تا به حال با کسی رابطه نداشته است.خداوند بافت مقعد را طوری آفریده است که با فعالیت جنسی از حالت اصلی در می‌آید و گشادتر میشود. این نیز میتواند گواه باشد.
منظور خداوند از اینکار این است که هرگز چشمت به نامحرم نباشد.خداوند برای هر یک از ما در این دنیا یک شریک قرار داده است به نام همسر که با او اینکار ها انجام گیرد. یعنی یک شریک برای خود انتخاب کن و تو آزادی با شریکت هرکاری بکنی.اما هرگز به نامحرم هوس نداشته باش.

اگه مفید بود بزن لایکو👈
م ا س
در واقع به محل نشیمن گاه انسان اطلاق میشود در فرهنگ عامه مردم لاتین زبان طوری مورد استفاده قرار می گیرد که ما آن را از انواع فحش میدانیم به منزله کسی که اندام تحتانی خودرا برای استفاده ولذت جنسی در اختیار دیگران قرار می دهد یا برای بیان احساسات به کار میرود مانند شوخی یا مزاح مورد بارز استفاده شده آن در فیلم کارمند نمونه (جورج کلدیج) که بازیگر در فیلم روی تابلوی عکس رقیب خود می نویسد( آی لاو آنال)

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

تازه ترین پیشنهادها

توضیحات دیگر

معنی anal

کلمه : Anal
املای فارسی : انال
اشتباه تایپی : شدشم
عکس Anal : در گوگل

آیا معنی anal مناسب بود ؟           ( امتیاز : 94% )