برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
among - us
شبکه مترجمین ایران

among us

among us را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

ساجده اسکوادی
نام بازی ویدیویی
Karen
درمیان ما (نام یک بازی ویدئویی)
Roblox-Stevezoleykani
نام یک بازی ویدیو در سال 2018 است که الان هم خیلی از یوتوبر ها از آن بازی لذت میبرند و آن را بازی میکنند . در کل معنی Among us یعنی در بین ما . این بازی طوری هست که شما یا Impostor یا Survivor هستید . اگه شما کیلر یا همون ایمپاستر هستید شما میبایست با یکی از یاران خود بقیه را بکشید و خودتون را حفظ کنید تا لو نروید . واگر سروایور یا اینسکت هستید باید دست کیلر ها و یا ایمپاستر هارا رو کنید . Shh! ساکت باشید در بازی فقط در موقع Vote کردن Impostor ها حرف بزنید تا بفهمید کی کیلر یا ایمپاستر هست.
موفق باشید ....
ممنون از دیکشنری آبادیس
آرمین
بازی کامپیوتری به معنی دنبال ما هستند there are 3 imposters among us
آرمین بنیادی
Among us means that the imposters gonna follow us untle we are dead
Behshad
اسم یک بازی ویدیویی که سال 2018 به بیرون داده شد و الان طرفدار‌های زیادی پیدا کرده است و معنی Among us یعنی=میان ما ، در میان ما.
kiana
بازی ویدیویی به نام امانگ آس وجود دارد
F.F
Among as نام یک بازی ویدئویی محبوب که از نظر معنایی یعنی در میان ما.
سید ماهان باقی(منتقد بزرگ)
همون بازی ای که توش تو یه سفینه هستیم بعضیا ایمپاسترن بقیه رو میکشن عین بازی مافیا
Radd
یه بازی خیلی باحال که فعلا سه تا مپ داره اما مپ جدیدش یکی دو روز دیگه احتمالا میاد یعنی مپ کشتی هوایی(airship map )🤩 شما توی این بازی به دو دسته ی crewmate و imposter تقسیم میشید در بازی بسته به نوع تعداد افراد امپاستر بین یک دو و سه تا مشخص میشه اگر شما نقش یک خدمه رو دارید باید تسک ها رو تموم کنید و امپاستر ها رو شناسایی کنید و تو رای گیری بیرونشون کنید تا برنده بشید یادتون باشه که اگر فلش تسک ها اون بالا پر بشه خدمه پیروز می شه و اگر امپاستر هستید میتونید از امکانات قطع برق و اکسیژن و وای فای کلید کردن در ها و... استفاده کنید تا بتونید خدمه ها رو به دام بندازید و اونها رو بکشید تا پیروز بشید با برابر شدن خدمه با امپاستر (مثلا ۲امپاستر و ۲خدمه ) شما‌ پیروز میشید البته این بازی یک انیمیشن هم داره که توسط game toons ساخته شده که بسیار جالبه 😸👌🏻
...
باژی محبوب Among us (در بین ما) یکی اژ جالب ترین بازی های دنیاست
سال تولیدش 2018 میباشد و...
درمورد Amung us : چند نفر Improst (قاتل) و بقبه ی بازی کنان Subject(آدم معمولی) میشوند. قاتل ها باید آدم های معمولی را بکشند و مراقب باشند آشکار نشوند و آدم های معمولی باید مراقب باشند قاتل ها آنها را نبینند یا اگر جنازه ای دیدن سریعا گذارش دهند تا قاتل ها آشکار شوند و کشته بشوند.
ادرس دانلود :
.Play store/Google play➡Among us➡Download

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

توضیحات دیگر


آیا معنی among us مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )