برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
98 1373 100 1

گروه رسانه ای خبر

گروه رسانه ای خبر در دانشنامه ویکی پدیا

گروه رسانه ای خبر
گروه رسانه ای خبر مؤسسه رسانه ای در ایران است. همشهری آنلاین آن را «بزرگ ترین بنگاه مطبوعاتی خصوصی کشور» نامیده است.
روزنامه های خبر جنوب و خبر ورزشی، وبگاه خبرآنلاین، روزنامه توریسم، هفته نامه ادبی نگاه پنجشنبه و ماهنامه سه بعدی ورزش و تصویر از زیرمجموعه های این گروه رسانه ای هستند. مالکیت گروه رسانه ای خبر و رسانه های زیر مجموعه آن در اختیار حسین واحدی پور است.
این مؤسسه خود و نشریاتش را متعلق به گفتمان اصولگرایی می داند. برخی سایت خبرآنلاین را منتسب به علی لاریجانی عنوان کرده اند، اما این مسئله مورد تکذیب روابط عمومی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
روزنامه «خبر» یکی از رسانه های زیر مجموعه گروه رسانه ای خبر بود. این روزنامه در محافل رسانه ای به عنوان روزنامۀ منتصب به طيف لاريجانی شناخته می شد. روزنامه خبر روزنامه ای اصولگرا تلقی می شد ، اما منتقد عملكرد دولت احمدی نژاد بود. سرانجام آخرین شماره از روزنامه خبر در تاریخ ۲ آذر ۱۳۸۸ به چاپ رسید و این روزنامه در سرمقاله خود در همین روز خبر تعطیلی خود را منتشر کرد. در این سر مقاله اشاره ای به دلیل تعطیلی نشده بود اما خبرگزاری ایلنا به نقل از یک مقام آگاه در این روزنامه اعلام کرد که دلیل تعطیلی روزنامه خبر، اعمال فشار برخی محافل سیاسی، به ویژه حامیان دولت محمود احمدی نژاد است. اعلام رسمی گروه رسانه ای خبر آن بود که انتشار روزنامه خبر را برای تمرکز بیشتر بر روی خبرآنلاین متوقف شده است.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با گروه رسانه ای خبر

گروه رسانه ای خبر را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی گروه رسانه ای خبر   • مفهوم گروه رسانه ای خبر   • تعریف گروه رسانه ای خبر   • معرفی گروه رسانه ای خبر   • گروه رسانه ای خبر چیست   • گروه رسانه ای خبر یعنی چی   • گروه رسانه ای خبر یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی گروه رسانه ای خبر
کلمه : گروه رسانه ای خبر
اشتباه تایپی : 'v,i vshki hd ofv
عکس گروه رسانه ای خبر : در گوگل

آیا معنی گروه رسانه ای خبر مناسب بود ؟           ( امتیاز : 98% )