برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.

هموسکسوالیته و کبد چرب

هموسکسوالیته و کبد چرب را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

بهمن عنایتی کاریجانی
بنام خدا
با سلام، مورد مذکور ناگهان امروز به ذهنم رسید ودر هیچ کتابی بنده ندیده ام و شاید نیز از دید متخصصین غلط باشد به هر حال انرا عنوان میکنم تا شاید یک درصد نیز امکان صحت ان باشد انرا مد نظر داشته باشند ، وطی دبر در اسلام مکروه و اگر همسر رضایت نداشته باشد حرام میباشد و همچنین افراد هموسکسوالیست با عمل کثیف و شنیع خود یعنی لواط ، موجب بیماری احتمالی کبد چرب شوند ، مایع semen که وارد روده بزرگ میشود از طریق کولون جذب و وارد ورید باب شده و از انجا به کبد رفته و ایجاد زردی و یرقان میکند . این عمل در اثر تکرار و مداومت احتمال اینکه کبد چرب ایجاد کند رادارد. اکثر فواحش در جامعه غربی دچار یرقان میشوند و رنگ زرد صورتشان و سفیدی چشم انها که زرد شده از علایم یرقان هست البته یرقان علل دیگری نیز دارد و بنده یرقان ناشی از مایع semen را عرض کردم.
با تشکر.
با تشکر
بهمن عنایتی کاریجانی
بنام خدا
با سلام، یکی از عواملی که باعث هپاتیت یا التهاب کبد و ایجاد یرقان و زردی میشود مایع
semen هست و امری ثابت شده میباشد و افراد پیرو قوم لوط یعنی همجنسبازان در اثر sodomy
مداوم اکثرا از این التهاب و یرقان نمیتوانند مصون باشند تا اینجا مسیله تثبیت شده ولی احتمال یک درصدی بنده که این یرقان موجب کبد سیروزی یا چرب را احتمالا بدنبال داشته باشد یکباره به ذهنم رسید و چنین موردی را نه شنیده و نه در کتابی خوانده ام ولی هر چیزی احتمال دارد و اهل فن اگر صلاح بدانند و در این خصوص تحقیقات آزمایشگاهی و انتخاب گروهی از بیماران و بررسی روی انها شاید مثبت و یا منفی باشد و خاطر نشان ساخته یرقان تا انجا که بنده میدانم ارتباطی با کبد چرب ندارد مگر در اینده دانشمندان انرا اثبات کنند.
با تشکر.

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی هموسکسوالیته و کبد چرب   • مفهوم هموسکسوالیته و کبد چرب   • تعریف هموسکسوالیته و کبد چرب   • معرفی هموسکسوالیته و کبد چرب   • هموسکسوالیته و کبد چرب چیست   • هموسکسوالیته و کبد چرب یعنی چی   • هموسکسوالیته و کبد چرب یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی هموسکسوالیته و کبد چرب
کلمه : هموسکسوالیته و کبد چرب
اشتباه تایپی : il,s;s,hgdji , ;fn ]vf
عکس هموسکسوالیته و کبد چرب : در گوگل

آیا معنی هموسکسوالیته و کبد چرب مناسب بود ؟           ( امتیاز : 94% )