برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
98 1629 100 1
شبکه مترجمین ایران

قندون جهیزیه

قندون جهیزیه در دانشنامه ویکی پدیا

قندون جهیزیه
قندون جهیزیه فیلمی است کمدی محصول ایران و به کارگردانی علی ملاقلی پور که در سال ۱۳۹۳ تولید گردید. صابر ابر، اکبر عبدی، کریم اکبری مبارکه و نگار جواهریان در این فیلم ایفای نقش کرده اند. قندون جهیزیه فیلمی اجتماعی با زمینه طنز است که به رابطهٔ فرهنگ صاحب خانه و مستأجر می پردازد. سرمایه گذاری این فیلم بر عهده شرکت سینمایی فدک فیلم و سهند ترابی بوده و پخش آن بر عهده نسیم صبا است. قندون جهیزیه در جشنواره فیلم شهر و جشنواره فیلم کوتاه سما حضور داشت. علی ملاقلی پور، سیمرغ بلورین بهترین استعداد جوانان سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر را برای کارگردانی فیلم قندون جهیزیه به دست آورد.
قندون جهیزیه - 1393 / Ghandoone Jahizie cinetmag.com
لیست کامل عوامل فیلم قندون جهیزیه (1393) sourehcinema.com
معرفی فیلم «قندون جهیزیه»، عکس های فیلم، پشت صحنه، پوستر و آنونس salamcinama.ir
عطا و معصومه زن و شوهری هستند که در خانه ای مستأجر بوده و موعد تخلیه منزل مسکونی شان فرار رسیده است اما عطا می خواهد هر طور که شده قرارداد را تمدید کند با آنکه او با عدم توانایی مالی مواجه است.
عکس قندون جهیزیه


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

نقل قول های قندون جهیزیه

قندون جهیزیه فیلمی است کمدی محصول ایران و به کارگردانی علی ملاقلی پور که در سال ۱۳۹۳ تولید گردید. صابر ابر، اکبر عبدی، کریم اکبری مبارکه و نگار جواهریان در این فیلم ایفای نقش کرده اند. قندون جهیزیه فیلمی اجتماعی با زمینه طنز است که به رابطهٔ فرهنگ صاحب خانه و مستأجر می پردازد.

قندون جهیزیه را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی قندون جهیزیه   • مفهوم قندون جهیزیه   • تعریف قندون جهیزیه   • معرفی قندون جهیزیه   • قندون جهیزیه چیست   • قندون جهیزیه یعنی چی   • قندون جهیزیه یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی قندون جهیزیه

کلمه : قندون جهیزیه
اشتباه تایپی : rkn,k [idcdi
عکس قندون جهیزیه : در گوگل

آیا معنی قندون جهیزیه مناسب بود ؟           ( امتیاز : 98% )